lekarz Andrzej Piotrowski

1,7
1,3

Nie rzycze zadnej Pani tego Lekarza. Nastraszył zone jak była potwierdzic ciąze ze ciąza jest nieprawidłowa ze zarodek sie nieprawidłowo rozwija! oczywiscie była na fundusz. Zona była za tydzien u innego lekarza wszystko jest prawidłowo. Odradzam tego lekarza wart pogardy!!! takich lekarzy ie powinno sie dopuszczec do pracy!!!

takich lekarzy powinno się po prostu karać! moja żona pierwszy raz rodziła,pełna obaw,bólu,,,,i niestety trafiła na dyżur lek.Piotrowskiego.Nie miły to mało powiedziane,zarozumiały,pyszny,korzystający z władzy.Przestrzegam wszystkie pacjentki aby omijały go szerokim łukiem

Nie życzę żadnej kobiecie Pana PIOTROWSKIEGO przy porodzie.Dla mnie to nie jest lekarz ,swoim skandalicznym zachowaniem naroził życie i zdrowie mojego dziecka jak i moje. Na dyżurze powinno byc dwóch lekarzy,jak ja rodziłam był tylko on, który nie miał czasu dla kobiety rodzącej.Nie odezwał się do mnie ani słowem,potraktował mnie jak nie człowieka.Ja mu nic nie zrobiłam.Ja świata nie uzdrowię, ale przy porodzie za nic traktowac kobietę?.BARDZO PRZYKRE.Kim ja rodząca byłam dla Pana Piotrowskiego, dla niego najważniejsze są tylko Wycieczki po Świecie.BARDZO SMUTNE.