dr n. med. Andrzej Płońskidr n. med. Andrzej Płoński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Płoński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w USG Doppler tętnic i żył, chirurgii naczyniowej, zwłaszcza w małoinwazyjnych technikach endowaskularnych.

Związany zawodowo ze Szpitalem Bielańskim i Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim, wcześniej z Instytutem Kardiologii w Warszawie.

Odbył liczne szkolenia w ośrodkach zagranicznych (m.in. Herz-und Diabetes Zentrum, Bad Oyenhausen czy Klinik fur Gefasschirurgie und Endovaskulare Chirurgie, Cloppenburg, Niemcy).

Podno...

Kompetentny, wysokiej klasy specjalista. Wysoka kultura osobista, poważne traktowanie pacjenta, cierpliwe tłumaczenie niejasności. Swietnie zorganizowany i asertywny. Trafiłam do Doktora Płońskiego zupełnie przypadkowo i nie mogłam trafić lepiej. Uratowłam mi życie. Słowa uznania i podzieki dla Pana Doktora i całego zespołu ze Szpitala Wolskiego.

Do Pana doktora trafiłam zupełnie przez przypadek . Wizyta dotyczyła mojej mamy która była zestresowana wynikiem tj, tętniakowatym poszerzeniem naczynia. Potwierdzam, że Pan doktor jest świetnym, kompetentnym specjalistą. W sposób bardzo rzeczowy a jednocześnie zrozumiały dla pacjenta wytłumaczył wszystkie wątpliwości, uspokoił. Lekarz z powołania ,pełen empatii i szacunku dla człowieka obarczonego chorobą. Troskliwy o dobro pacjenta i warto tu dodać informację ,że gdy moja mama zapomniała zabrać ze sobą na wizytę wszystkich badań na płytkach Pan Doktor zupełnie sam zaproponował aby mu te badania doniosła w w najbliższym możliwym czasie ...

Troskliwy o dobro pacjenta i warto tu dodać informację ,że gdy moja mama zapomniała zabrać ze sobą na wizytę wszystkich badań na płytkach Pan Doktor zupełnie sam zaproponował aby mu te badania doniosła w w najbliższym możliwym czasie celem ich opisu oczywiście bezkosztowo .Poświęcił swój prywatny czas dla dobra pacjenta. Zadzwonił sam i poinformował,że są gotowe opisy do odebrania...
Myślę ,że Pan Doktor zasługuje na najwyższą możliwą ocenę i szacunek. Gorąco polecam dr n. med. Andrzeja Płońskiego.

Byłam na wizycie u doktora Płońskiego. Pokazałam mu żylak pod kolanem, po skleroterapii wykonanej niecałe 2 miesiące wcześniej. Lekarz obejrzał - powiedział że powinno się nakłuć, żeby szybciej zeszło wypuklenie żylaka. Więc spytałam, czy to zrobi. Oznajmił, ze nie wykona nakłuć. Kiedy zapytałam dlaczego, to powiedział że tego nie zrobi, bo odmawia i już. Niestety wizytę uważam za stracony czas. Nie polecam tego lekarza.

Lekarz pełen empatii. Nieoceniony specjalista. Wysoka kultura osobista. Jest Pan nadzieją na życie w zdrowi. Życzyć sobie jak najwięcej takich lekarzy.

Świetny, kompetentny specjalista. Do tego wysoka kultura osobista, poważne traktowanie pacjenta, cierpliwe tłumaczenie niejasności. Trafiłam do Doktora Płońskiego zupełnie przypadkowo i muszę powiedzieć, że miałam wyjątkowe szczęście, bo nie mogłam trafić lepiej

Świetny specjalista i doskonały fachowiec przejmujący się zdrowiem pacjenta. Jestem niezmiernie wdzięczna za trafną diagnozę i niezwłocznie przeprowadzoną operację, która uratowała mi nogę. Polecam wszystkim tego doktora w 100%

moja ocena bardzo wysoka, doskonały fachowiec, profesjonalista, wysoka kultura osobista, co więcej trzeba polecam wszystkim bez obaw.

Bardzo dobry specjalista w spanialy czlowiek godny polecenia

Bardzo dobry specjalista w spanialy czlowiek godny polecenia

Wspaniały lekarz,niesamowity jeżeli chodzi o opiekę nad pacjentem 100%, bardzo dobry specjalista ,wspaniały jako człowiek uprzejmy,miły wszystko wytłumaczy,podtrzyma na duchu i wszystko naj .. .naj.. naj.. P O L E C A M TOMEK

i wszystko naj .. .naj.. naj.. P O L E C A M

TOMEK

Szybki i nie kompetentny,pacjętów traktuje jak pionki tylko znajomych traktuje poważnie. Raz miałam przyjemnośc nikomu nie polecam.....!!!!!!