dr n. med. Andrzej Pogorzelski

Laryngolog

Wspaniały lekarz godny polecenia. Jestem po operacji otosklerozy wykonanej przez doktora, jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko spokojnie wytłumaczone, na każde pytanie uzyskałam wyczerpująca odpowiedź. Spokojny i bardzo miły lekarz. Polecam 👍

Kilka lat temu, gdy przyjmował na Warzywnej w Rzeszowie pomógł mi, uleczył moje migdałki, z którymi się męczyłam prawie 6 miesięcy. Znakomity lekarz, fantastyczne podejście, godny zaufania, profesjonalista! :) Dziękuję bardzo Panu Doktorowi i ubolewam, że nie ma go już w przychodni na Warzywnej.

wspaniały lekarz godny zaufania ma wspaniałe podejście do pacjentów

wspaniały lekarz godny zaufania ma wspaniałe podejście do pacjentów

Jestem młoda schorowana osobą więc mile zaskoczył mnie pełen profesjonalizm i szacunek do zawodu z jakim spotkałam się w publicznej przychodni i szpitalu w którym zawsze nieodpłatnie zostałam miło i kompleksowo przyjęta. Jestem wdzięczna za opiekę i tak profesjonalne podejście do tematu

Profesjonalizm i pelne zaangazowanie w niesieniu radykalnej i kompleksowej poocy specjalistycznej

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły, wytrwale tłumaczy jak wykonuje zabieg i co spowoduje ten zabieg.

W pełni polecam za fachowość i uprzejme podejście do pacjenta.

W pełni polecam za fachowość i uprzejme podejście do pacjenta.

bardzo dobr lekarz pomógł mi lepiej teraz słyszę

bardzo dobr lekarz pomógł mi lepiej teraz słyszę

bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy, wyrozumiały i cierpliwy

bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy, wyrozumiały i cierpliwy

Szczerze polecam Pana Doktora, pomógł mi w sytuacji, gdy byłam chora na obustronne zapalenie uszu i mało co już słyszałam. Z uszu ciekła ropa i krew. Leczenie trwało ponad 3 tygodnie ale gdyby ktoś nie zajął się moimi uszami tak fachowo jak on to nie wiem co by mnie mogło czekać.