Bardzo dobry specjalista znający się na swoim fachu, polecam serdecznie godny zaufania . Jestem po zabiegu usunięcia żylaków i jestem mega zadowolona

W poniedziałek miałam zabieg. Pan dr Andrzej Polak jest niezwykle miłym człowiekiem. Spóźniłam się na zabieg, a on stwierdził, że nic się nie stało. Bardzo kompetentny i delikatny. Podczas zabiegu odwracał moją uwagę od nieprzyjemnych doznań. Żartował , prowadził rozmowę,zadawał pytania.

NIE POLECAM! Jeśli nie poszlibyśmy do innego specjalisty to babcia miałaby już amputowaną nogę. Po roku 'leczenia' rozłożył ręce i powiedział, że nic więcej nie da się zrobić i wypisał skierowanie na amputacje nogi. Mówił o tym jakby to było coś zwyczajnego. Inny lekarz dał cień nadziei i podjął się leczenia krytycznego niedokrwienia kończyny dolnej mojej babci, szkoda tylko, że dzięki niemu doprowadziliśmy do takiego stanu.

Nie polecam. Totalny brak zaangażowania w leczenie i dobro pacjenta. Uprzejmość oczywiście i to tyle ale nie po to się chodzi do lekarza i płaci za wizytę.

Znakomity specjalista, cierpliwy, zabawny z dobrym podejściem. Nie daje stosu obietnic bez pokrycia. Usuwałam u niego żylaki na łydce w Katowicach, zabieg szybki, nieprzyjemny ale nie bolesny. Fakt, że sporo panikowałam ale lekarz nie stracił zimnej krwi. Jeśli będę jeszcze musiała zabieg powtarzać to tylko u dr Polaka. Pozdrawiam i dziękuje. Autentycznie polecam.

Pozdrawiam i dziękuje.

Autentycznie polecam.

Lekarz bardzo miły, cierpliwy, dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg (żylaki). W trakcie zabiegu zagadywał żeby odwrócić moja uwagę od bólu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Że Tacy lekarze jeszcze są? Człowiek DUSZA.

świetny specjalista,potrafi wytłumaczyć ochorobie,poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent oczekuje,jest uprzejmy,cierpliwy,aż jestem zaskoczona żetacy lekarze jeszcze są. POLECAM. A.M.CZELADŻ

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Dbający o dobro pacjenta.

Zdecydowanie polecam tego lekarza.
Dbający o dobro pacjenta.

Lekarz bardzo cierpliwy,dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg (żylaki).w trakcie zabiegu zagadywał żeby odwrócić moja uwagę od bólu.Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora.Ja sama nie pójdę z żylakami do nikogo innego.