dr n. med. Andrzej Polewka

Psychiatra

Na ręce Pana Doktora Andrzeja Polewki pragnę złożyć ogromne podziękowania i wyrazić wdzięczność, którą nie sposób opisać słowami. W gabinecie Pana Doktora zetknęłam się z niespotykaną wysoką kulturą, szacunkiem oraz opieką dalece wykraczającą poza standardy, które dotychczas dane było mi poznać. Chciałabym podkreślić, iż na każdym etapie kontaktu z Panem Doktorem, począwszy od diagnozy a skończywszy na leczeniu, odczuwałam głęboką życzliwość i troskę. Gratuluję Panu Doktorowi tego, że istnieją jeszcze dla niego ponadczasowe wartości, których doświadczyłam mianowicie poczucie pełnego bezpieczeństwa i bezgranicznego zaufania. Starania i zabiegi w trosce o mój ...

Gratuluję Panu Doktorowi tego, że istnieją jeszcze dla niego ponadczasowe wartości, których doświadczyłam mianowicie poczucie pełnego bezpieczeństwa i bezgranicznego zaufania. Starania i zabiegi w trosce o mój stan zdrowia są dla mnie gestem dzisiaj nierzeczywistym, dlatego darzę Pana Doktora wielkim podziwem.
Pan Doktor Andrzej Polewka i pozostały personel medyczny to wybitni fachowcy i specjaliści w swojej dziedzinie, szanujący człowieka i swoją pracę. Warto ową fachowość podkreślić życząc dalszych sukcesów zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.
Jeszcze raz składam ogromne podziękowania za okazane serce i wspaniałą opiekę medyczną z wyrazami uznania dla całego zespołu, za Waszą ciężką pracę.
Doktorze uzdrowił Pan moje życie...
Modlę się za Pana
z wyrazami szacunku wdzięczna pacjentka

To czwarty psychiatra w moim życiu. Jakże inny od poprzednich. Z szeroką wiedzą z zakresu psychiatrii, umiejący skupić się na pacjencie, potrafiący wyjaśnić wyczerpująco przyczyny i ewentualne możliwe następstwa choroby. Rozmowa z Nim to intelektualna uczta, obojętnie na jaki temat. Mnie zadziwił wiedzą z zakresu historii, muzyki, nie wspominając już o medycynie (psychiatrii). Właśnie kończę leczenie (depresja) i czuję się jak nowonarodzony z chęcią do życia. Z ręką na sercu, mogę polecić każdemu Pana Doktora Andrzeja Polewkę. Wdzięczny pacjent, Józef

Z ręką na sercu, mogę polecić każdemu Pana Doktora Andrzeja Polewkę.
Wdzięczny pacjent, Józef

bardzo dobry rzeczowy specjalista własciwa osoba na wlasciwym miejscu wyleczyl mnie z depresji polecam wszytkim

Pan doktor leczył mnie w Klinice w 2000 roku. Byłem po próbie samobójczej, leżałem na Toksykologii. Już podczas wstępnego badania w Klinice Psychiatrii Pan doktor Polewka mówił. Praktycznie tylko on mówił. Nawet nie zadawał pytań. Mówił o tym, co ja czuję, i co mi dolega. Farmakoterapię dobrał dopiero zobaczywszy wynik badania psychologicznego. Nie odniosłem wrażenia, żeby w ogóle interesował się pacjentem. Wraz z receptami otrzymałem wizytówkę do prywatnego gabinetu. Nie wiem, jak teraz, być może się zmienił?

Wybitny specjalista przyjał odrazu bez zastrzezen tuż przed świetami wielkanocnymi dobry człowiek i lekarz.