dr n. med. Andrzej Przyboś

Witam. Niestety muszę z przykrością wystawić jak najgorszą opinię Panu doktorowi. Niedawno miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z tym ,, lekarzem'' a mianowicie : ktoś mojej rodziny w poniedziałek dostał telefon iż ma się stawić w środę w szpitalu w celu odebrania wyników, zdenerwowani tym faktem pojechaliśmy od razu i usłyszeliśmy od pana doktora że jesteśmy cytuję ,, pierdzielnięte '' że od razu przybiegliśmy do szpitala. Po moich słowach że bardzo się zdenerwowaliśmy odpowiedział ,, a co ja za to mogę '' Niestety okazało się że wyniki nie są najlepsze, więc pytam czy tak traktuje się człowieka, który za chwilę ma dowiedzieć się o złych wynikach? Na szczęście znaleźliśmy lekarza, który z należytą godnością nas przyjął i potraktował po ludzku i usłyszawszy jak zostaliśmy potraktowani w Pucku powiedział tylko że jest mu bardzo wstyd za takich lekarzy.

super, szkoda tylko, że tak trudno się do niego zarejestrować. pani z rejestracji "bardzo średnio" miła i to z jej powodu przeniosłam się do bardziej dostępnego lekarza

Lekarz jakich mało.Profesjonalista i bardzo dobry ,wrażliwy człowiek.Leczy mnie od wielu lat i nigdy się na nim nie zawiodłam.W czasie problemów zdrowotnych nie pozostał obojętny.Godny zaufania i polecenia.Koszt wizyty jest różny i zależy od wykonanych badań.Jest bardzo dobrym ginekologiem.

Doskonały lekarz ,całkowicie bez wad.Trafne diagnozy i opieka nad pacjentką pełna zaangażowania i bardzo kompetentna.Polecam wszystkim Paniom !

Bardzo mily lekarz oby bylo takich wiecej!!!

Bardzo mily lekarz oby bylo takich wiecej!!!

Zdecydowanie POLECAM.Wędrowałam po gabinetach innych ginekologów i słuchałam bzdur.Dr Przyboś zdiagnozował , wyleczył.Dla mnie lekarz nie musi być milutki.Wystarczy,że jest profesjonalistą w swojej specjalności.Taki jest dr Przyboś i dzięki mu za to.Dowcip ma świetny!

swojej specjalności.Taki jest dr Przyboś i dzięki mu za to.Dowcip ma świetny!

Doskonały ,kompetentny i bardzo wrażliwy lekarz.Bada delikatnie.Stanowczy ,godny zaufania i polecenia.Jest bezpośredni ale robi to zawsze dla dobra pacjentki.

Bardzo wspaniały lekarz godny polecenia każdej kobiecie profesjonalnie przeprowadził u mnie cięcie cesarskie

Bardzo dobry lekarz.Profesjonalista w 100 procentach.Wzbudza zaufanie.Można polegać na jego wiedzy i umiejętnościach.

Kompetentny ,wrażliwy , dowcipny i wyjątkowo inteligentny .Godny polecenia !!!!

Kompetentny ,wrażliwy , dowcipny i wyjątkowo inteligentny .Godny polecenia !!!!