dr n. med. Andrzej Przyboś

Witam. Niestety muszę z przykrością wystawić jak najgorszą opinię Panu doktorowi. Niedawno miałam wątpliwą przyjemność kontaktu z tym ,, lekarzem'' a mianowicie : ktoś mojej rodziny w poniedziałek dostał telefon iż ma się stawić w środę w szpitalu w celu odebrania wyników, zdenerwowani tym faktem pojechaliśmy od razu i usłyszeliśmy od pana doktora że jesteśmy cytuję ,, pierdzielnięte '' że od razu przybiegliśmy do szpitala. Po moich słowach że bardzo się zdenerwowaliśmy odpowiedział ,, a co ja za to mogę '' Niestety okazało się że wyniki nie są najlepsze, więc pytam czy tak traktuje się człowieka, który za chwilę ma dowiedzieć się o złych wynikach? Na szczęście znaleźliśmy lekarza, który z należytą godnością nas przyjął i potraktował po ludzku i usłyszawszy jak zostaliśmy potraktowani w Pucku powiedział tylko że jest mu bardzo wstyd za takich lekarzy.

mialam 32lata kiedy zglosilam sie na badanie droznosci jajowodow.pan doktor po zabiegu powiedzial mi ze mam macice dwu-rozna i on nie widzi szans na zajscie w ciaze .mam sie zglosic do specjalistycznej kliniki nieplodnosci zeby cos z tym zrobili.nie moglam dojsc do siebie po tej informacji.maz zadzwonil do mojej ginekolog spotkalismy sie jeszcze tego samego dnia .popatrzyla na rtg kontrastu i stwierdzia jedz do domu i rob wiesz CO.nastepnej miesiaczki juz ne dostalam .mam teraz 37lat i dwojke wspanialych dzieci ale nie na pewno dzieki temu panu doktorowi.......................

Lekarz jakich mało.Profesjonalista i bardzo dobry ,wrażliwy człowiek.Leczy mnie od wielu lat i nigdy się na nim nie zawiodłam.W czasie problemów zdrowotnych nie pozostał obojętny.Godny zaufania i polecenia.Koszt wizyty jest różny i zależy od wykonanych badań.Jest bardzo dobrym ginekologiem.

super, szkoda tylko, że tak trudno się do niego zarejestrować. pani z rejestracji "bardzo średnio" miła i to z jej powodu przeniosłam się do bardziej dostępnego lekarza

Zdecydowanie POLECAM.Wędrowałam po gabinetach innych ginekologów i słuchałam bzdur.Dr Przyboś zdiagnozował , wyleczył.Dla mnie lekarz nie musi być milutki.Wystarczy,że jest profesjonalistą w swojej specjalności.Taki jest dr Przyboś i dzięki mu za to.Dowcip ma świetny!

swojej specjalności.Taki jest dr Przyboś i dzięki mu za to.Dowcip ma świetny!

Doskonały lekarz ,całkowicie bez wad.Trafne diagnozy i opieka nad pacjentką pełna zaangażowania i bardzo kompetentna.Polecam wszystkim Paniom !

Doskonały ,kompetentny i bardzo wrażliwy lekarz.Bada delikatnie.Stanowczy ,godny zaufania i polecenia.Jest bezpośredni ale robi to zawsze dla dobra pacjentki.

Bardzo fajny lekarz,faktycznie lubi czasami pożartować i jest bezpośredni ale ogólnie sympatyczny.Chodziłam do niego całą ciaże i dużo mu zawdzięczam,z powodzeniem mogę go polecic zna sie na tym co robi.Pozdrawiam Pana doktora!

Bardzo mily lekarz oby bylo takich wiecej!!!

Bardzo mily lekarz oby bylo takich wiecej!!!

Bardzo wspaniały lekarz godny polecenia każdej kobiecie profesjonalnie przeprowadził u mnie cięcie cesarskie