Andrzej Puchalski

Do lekarzy chodzę dość często,tego wymaga moje zdrowie.Długo czekałam na takiego lekarza,myślałam,że to już niemożliwe,ale okazało się,że nie tylko prywatnie są mili,uprzejmi.Więcej takich lekarzy a życie choć tak ciężkie,okaże się odrobinę lżejsze.Polecam wszystkim chorym,którym potrzebna jest pomoc ORTOPEDY-TRAUMATOLOGA.Chwała mu za to.

pan doktor przepisal mi niesteridowe leki przeciwzapalne , na bol nogi, po ktorych to lekach wyladowalam w szpitalu z wykrwawienia zoladka i mialam tloczona krew!!! Nie zapisal zadnej oslony, wizyta trwala z 5 min moze nie. A ja nie jestem lekarzem i nie biegam po lekarzach na codzien zeby sie znac ze to sa jakies silne leki a pan doktor nawet nie sprawdzil nic tak naprawde. Nie polecam -wizyta szybka oby sie pozbyc pacjenta z gabinetu

świetny kontakt,fachowa porada .Polecam . Dziękuję

świetny kontakt,fachowa porada .Polecam . Dziękuję

Człowiek z prawdziwego zdarzenia. Dziękuję, Doktorze.

Człowiek z prawdziwego zdarzenia. Dziękuję, Doktorze.