lekarz Andrzej Pyziak

Neurolog

Kompetentny, odpowiedzialny, profesjonalny, sympatyczny i miły lekarz. Bardzo gorąco polecam.

Kompetentny, odpowiedzialny, profesjonalny, sympatyczny i miły lekarz.
Bardzo gorąco polecam.

Doktor Pyziak to kompetenty specjalista. Z całą stanowczością stwierdzam, iż jest godnym zaufania lekarzem. Polecam jako dobrego fachowca i wyrozumiałego człowieka!

Polecam dr Pyziaka, każdemu choremu. Zawsze można liczyć na jego pomoc w szpitalu, prywatnie a także przez telefon. Jest fachowcem w swojej dziedzinie. Leczę się drugi rok dzięki pomocy dr Pyziaka jestem w programie refundacyjnym bo dzięki temu mam leki, które mi pomagają godnie żyć!

Osobiście jestem bardzo zadowolona z dr Pyziak który pełnił opiekę medyczna pare lat temu nad moja siostra Ulą i w obecnej chwili też ją sprawuje. Jest to lekarz godny zaufania, który oddaje sie w pełni każemu pacjętowi.

dr Pyziak uratował mojego ojca. Dzięki doktorowi została szybko i trafnie postawiona diagnoza, która dla wielu innych lekarzy nie była rzeczą prostą.Dopiero dr Pyziak pewnie, szybko i zdecydowanie postawił diagnozę na podstawie zebranego wywiadu i badania fizykalnego co potwierdziły później zlecone badania diagnostyczne jak np.Rezonans Magnetyczny. Wynik i zaangażowanie doktora pozwoliły na szybkie wdrożenie dalszego leczenia, które ma mieć miejsce w Opolu na Oddziale Neurochirurgii. Według mnie doktor jest MISTRZEM W SWOIM FACHU. Henryk

Leczy mnie i mojego męża od dwudziestu lat. Dzięki niemu mogę nadal prowadzić firmę, bo w przeszłości przebyłam udar i byłam sparaliżowana. Posiada dużą wiedzę i ciągle ją wzbogaca. Bardzo czesto wyjeżdża na sympozja i konferencje. Jest miły usłużny,troskliwy, a czasami stanowczy. Krótko mówiąc; ''Lekarz z powołania''. Polecamy go wszyskim znajomym.

Krótko mówiąc; ''Lekarz z powołania''.
Polecamy go wszyskim znajomym.

Krótko mówiąc; ''Lekarz z powołania''.
Polecamy go wszyskim znajomym.

dr Pyziak uratowal tescia podejmujac ryzykowna ale trafna decyzje Jest bardzo oddany pacjentom i pochloniety ich stanem Nie nalezy do osob dostepnych Trzeba troche ponaciskac na rozmowe ale jak juz znajdzie czas wyjasni wszystko w przystepny sposob Uwazam ze jako specjalista jest bardzo dobry i goraco polecam

jest niekompetentny jako lekarz oddziału neurologi w nyskim szpitalu nie potrafił podjąć decyzji o tomografi komputerowej głowy po wystąpieniu udaru mózgu u pacjeta nie muwiąc o renozansie magnetycznym ale ten weterynarz pewnie nawet nie wie co to jest(usmiercił w nyskim szpitalu osobe bliską mojemu sercu)po udarze pacjent ma byc pod stałą opieką lekarza ale ten pseudo lekarz był gosciem na oddziale