dr n. med. Andrzej Raczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Doktor Raczyński jest najlepszym i najbardziej kompetentnym lekarzem ginekologiem do jakiego trafiłam. Doktor teraz prowadzi moja ciążę ale z czystym sumieniem polecam doktora wszystkim pacjentkom. Przesympatyczny, bardzo życzliwy, rzeczowy , empatyczny i cierpliwy człowiek. W dodatku mega kompetentny. Z doktorem o problemach zdrowotnych rozmawia się jak z przyjacielem. A poczucie humoru doktora to już legenda :)

Lekarz przemiły i przesympatyczny.Empatyczny i przywrócił mi wiarę w ludzi.Po wizycie u pana doktora jestem dokładnie poinformowana o mojej chorobie czego nie otrzymałam ze szpitala powiatowego.Kobietki szczerze polecam pana doktora.

nie znam innego lekarza z tak pozytywnym podejściem do pacjenta i z poczuciem humoru+kompetencje, polecam przyszłym pacjentkom

Zdecydowanie polecam doktora Raczyńskiego. Jest przesympatyczny, uważnie słucha a podczas badania o wszystkim mówi. W między czasie jeszcze żartuje i nawet nie wiadomo kiedy a jest po wszystkim :)

Doktor prowadził moje obie ciąże oraz przyjmował oba porody. Przyjaciółka mi go poleciła. Jestem wdzięczna mu za wszystko co razem przeszliśmy od 9 lat . Nie zmienie go nigdy ! Bardzo polecam!

Bardzo profesjonalny i doświadczony lekarz

Bardzo profesjonalny i doświadczony lekarz

Byłam u doktora na kilku wizytach i zawsze wita uśmiechem. Pamięta historię pacjentki i kiedy były ostatnie badania kontrolne (ma zapisane) - mile tym potrafi zaskoczyć. Wizyty bezstresowe, budzi zaufanie jako lekarz. Bardzo polecam, mam te wizyty w abonamencie ale nawet gdybym miała chodzić odpłatnie, to warto.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Super lekarz. Polecam w 100%. Bardzo dobrze tłumaczy, zawsze chętny do pomocy. Przemiły.

Gorąco odradzam tego lekarza.Prowadził moją ciążę,wiedząc,że to trudny przypadek(póżny wiek pacjentki,komplikację zdrowotne)wycofał się po chamsku przed samym porodem zostawiając mnie na lodzie.Absolutnie niegodny zaufania,cynik i karierowicz.Dzięki wielkiemu zaangażowaniu lekarzy ze Szpitala kolejowego w Międzylesiu uratowałam dziecko i życie ale do dziś nie mogę zapomnieć,ostrzegam wszystkie pacjętki,doktor jest bardzo miły i sympatyczny dokąd nie ma żadnych problemów i żadnego ryzyka,pozatem niesamowicie pazerny na kasę,którą ciągnął ze mnie do ostatniego momętu.