dr n. med. Andrzej Raczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Lekarz przemiły i przesympatyczny.Empatyczny i przywrócił mi wiarę w ludzi.Po wizycie u pana doktora jestem dokładnie poinformowana o mojej chorobie czego nie otrzymałam ze szpitala powiatowego.Kobietki szczerze polecam pana doktora.

Pan dr Raczyński jest lekarzem, do którego chce się wracać. Profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwość i empatia to cechy Pana doktora, które rzucają się w oczy. Nie mam pojęcia, jak może zapamiętać pacjentów i ich schorzenia, w naszych kontaktach mieliśmy kilkuletnią przerwę (w tym czasie zaszłam w ciążę i prowadził ją inny lekarz), kiedy wrócił do CMD gdzie mam abonament nie mogłam uwierzyć, a kiedy pojawiłam się w gabinecie Pan Doktor pamiętał mnie, a nawet tabletki, które wcześniej mi przepisywał!!! bardzo żałuję, że nie prowadził mnie w ciąży, ale jeśli tylko będę miała drugie dziecko będzie mnie prowadził właśnie Dr Raczyński!! pierwsze badanie po porodzie było całkiem bezstresowe i przyjemne, dzięki Panu Doktorowi. Brak mi słów, żeby wyrazić swój podziw i szacunek dla Dr Raczyńskiego. :) polecam serdecznie wszystkim Paniom!!!

nie znam innego lekarza z tak pozytywnym podejściem do pacjenta i z poczuciem humoru+kompetencje, polecam przyszłym pacjentkom

Doktor prowadził moje obie ciąże oraz przyjmował oba porody. Przyjaciółka mi go poleciła. Jestem wdzięczna mu za wszystko co razem przeszliśmy od 9 lat . Nie zmienie go nigdy ! Bardzo polecam!

Zdecydowanie polecam doktora Raczyńskiego. Jest przesympatyczny, uważnie słucha a podczas badania o wszystkim mówi. W między czasie jeszcze żartuje i nawet nie wiadomo kiedy a jest po wszystkim :)

Byłam u doktora na kilku wizytach i zawsze wita uśmiechem. Pamięta historię pacjentki i kiedy były ostatnie badania kontrolne (ma zapisane) - mile tym potrafi zaskoczyć. Wizyty bezstresowe, budzi zaufanie jako lekarz. Bardzo polecam, mam te wizyty w abonamencie ale nawet gdybym miała chodzić odpłatnie, to warto.

Nie znam kosztu wizyty - mam abonament w Damianie. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Lekarz miły, cierpliwy i do tego kompetentny, odpowie na wszystkie pytania, nawet te z serii być może "głupich", ale na które chcemy znać odpowiedź. Kiedyś byłam ostatnią pacjentką tego dnia i wiem, że dr chciał iść do domu (było ok. godz. 20) - w żaden sposób nie dał mi odczuć, że lepiej by było, abym już sobie poszła, mimo że mój problem nie był zagrożeniem zdrowia ani życia. Do tego dobrze przygotowany merytorycznie. Taki właśnie powinien być ...

Nie znam kosztu wizyty - mam abonament w Damianie.
Kiedyś byłam ostatnią pacjentką tego dnia i wiem, że dr chciał iść do domu (było ok. godz. 20) - w żaden sposób nie dał mi odczuć, że lepiej by było, abym już sobie poszła, mimo że mój problem nie był zagrożeniem zdrowia ani życia. Do tego dobrze przygotowany merytorycznie. Taki właśnie powinien być lekarz.

Polecam dr Raczyńskiego. Zanim dowiedziałam się, że jestem w ciaży przyjęłam sporą dawkę antybiotyków. Doktor od razu skierował mnie na wszystkie badania i kazał zadzwonić do siebie jak tylko będą wyniki (bez wględu na porę dnia). Okazało się, że kuracja atybiotykami nie zaszkodziła i wszystko jest ok. Podejście Pana Doktora pozytywnie mnie zaskoczyło i zarazem bardzo uspokoiło. W trakcie ciaży dzwoniłam do niego jeszcze parę razy i zawsze mi pomagał. Bardzo kompetentny i niezwykle życzliwy lekarz.

Doktor Andrzej Raczynski to super lekarz. Zawsze ma czas i chetnie wyslucha a nastenie odpowie na kazde nawet najbardziej blahe pytania. Jest bardzo sympatczny, uprzejmy. Nawet jak sie nie widzimy przez kwartal nadal pamieta ( ma swoja sekretna technike ;P ) szczegoly naszej ostatniej rozmowy - nie tylko natury zdrowotnej. Polecam tego lekarza - jest profesjonalista w 100% - zna sie na tym co robi i robi to z przyjmenoscia - a taki lekarz to skarb.

Bardzo profesjonalny i doświadczony lekarz

Bardzo profesjonalny i doświadczony lekarz