dr n. med. Andrzej Raczyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Polecam gorąco dr Raczyńskiego! Trafiłam do niego przez przypadek i bardzo się z tego cieszę. Prowadzi teraz moją ciążę, wcześniej leczył z różnych dolegliwości, zawsze miły, uśmiechnięty, pociesza i bardzo dobrze leczy. Nigdy się nie zawiodłam. I na pewno lekarza ginekologa zmieniać nie będę! Polecam!

Indywidualnie podchodzi do pacjenta, jest cierpliwy, odpowiada na każde pytanie. Jest to ginekolog, którego mogę polecić w 100%

Po wielu przejsciach w koncu na niego trafiłam.Wspaniały lekarz. Prowadził moją ciąże. Odbierał telefony za każdym razem. Odpowiadał na każde pytanie. Jest kompetentny i w dodatku przmiły. Na wizytę wchodzi się bezstresowo. Polecam, polecam, polecam.

Pan dr Raczyński jest lekarzem, do którego chce się wracać. Profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwość i empatia to cechy Pana doktora, które rzucają się w oczy. Nie mam pojęcia, jak może zapamiętać pacjentów i ich schorzenia, w naszych kontaktach mieliśmy kilkuletnią przerwę (w tym czasie zaszłam w ciążę i prowadził ją inny lekarz), kiedy wrócił do CMD gdzie mam abonament nie mogłam uwierzyć, a kiedy pojawiłam się w gabinecie Pan Doktor pamiętał mnie, a nawet tabletki, które wcześniej mi przepisywał!!! bardzo żałuję, że nie prowadził mnie w ciąży, ale jeśli tylko będę miała drugie dziecko będzie mnie prowadził właśnie Dr Raczyński!! pierwsze badanie po porodzie było całkiem bezstresowe i przyjemne, dzięki Panu Doktorowi. Brak mi słów, żeby wyrazić swój podziw i szacunek dla Dr Raczyńskiego. :) polecam serdecznie wszystkim Paniom!!!

Polecam dr Raczyńskiego. Zanim dowiedziałam się, że jestem w ciaży przyjęłam sporą dawkę antybiotyków. Doktor od razu skierował mnie na wszystkie badania i kazał zadzwonić do siebie jak tylko będą wyniki (bez wględu na porę dnia). Okazało się, że kuracja atybiotykami nie zaszkodziła i wszystko jest ok. Podejście Pana Doktora pozytywnie mnie zaskoczyło i zarazem bardzo uspokoiło. W trakcie ciaży dzwoniłam do niego jeszcze parę razy i zawsze mi pomagał. Bardzo kompetentny i niezwykle życzliwy lekarz.

Doktor Andrzej Raczynski to super lekarz. Zawsze ma czas i chetnie wyslucha a nastenie odpowie na kazde nawet najbardziej blahe pytania. Jest bardzo sympatczny, uprzejmy. Nawet jak sie nie widzimy przez kwartal nadal pamieta ( ma swoja sekretna technike ;P ) szczegoly naszej ostatniej rozmowy - nie tylko natury zdrowotnej. Polecam tego lekarza - jest profesjonalista w 100% - zna sie na tym co robi i robi to z przyjmenoscia - a taki lekarz to skarb.

nie trzeba mu nic (nawet dwa razy) powtarzac, wchodzisz do niego wie z kim rozmawia, nawet po miesiacu kojarzy fakty z Twojego zycia, chociaz wizyta trwa jakies15 min. strasznie pomocny i zaradny, sam zaproponowal, ze jesli juz nie bedzie miejsca w odpowiadajacym mi terminie- przyjdzie 10min wczesniej do pracy. PRZESYMPATYCZNIESYMPATYCZNY czlowiek

Nie znam kosztu wizyty - mam abonament w Damianie. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Lekarz miły, cierpliwy i do tego kompetentny, odpowie na wszystkie pytania, nawet te z serii być może "głupich", ale na które chcemy znać odpowiedź. Kiedyś byłam ostatnią pacjentką tego dnia i wiem, że dr chciał iść do domu (było ok. godz. 20) - w żaden sposób nie dał mi odczuć, że lepiej by było, abym już sobie poszła, mimo że mój problem nie był zagrożeniem zdrowia ani życia. Do tego dobrze przygotowany merytorycznie. Taki właśnie powinien być ...

Nie znam kosztu wizyty - mam abonament w Damianie.
Kiedyś byłam ostatnią pacjentką tego dnia i wiem, że dr chciał iść do domu (było ok. godz. 20) - w żaden sposób nie dał mi odczuć, że lepiej by było, abym już sobie poszła, mimo że mój problem nie był zagrożeniem zdrowia ani życia. Do tego dobrze przygotowany merytorycznie. Taki właśnie powinien być lekarz.