dr n. med. Andrzej Rogoza

2,4
2,6
2,6
2,2

Robiłam u doktora zabieg mona lisa touch. Jestem zadowolona i polecam każdej kobiecie z problemem. Nic nie boli i spełnia oczekiwania. cena adekwatna do efektu.

Nie polecam tego Pan nikomu. Szkoda czasu, pieniędzy i wysiłku na rozmowę z tym Panem. Po kilku dosłownie pięciominutowych wizytach dostałem zlewkową odpowiedź na pytanie "co dalej można robić z tą przypadłością?" "Nic, nie wiem co panu jest proszę czekać na wynalezienie leku na pana chorobę" Po takich słowach po prostu się załamałem... Ostrzegam ludzi przed tym lekarzem!!!

"Nic, nie wiem co panu jest proszę czekać na wynalezienie leku na pana chorobę"

Nie polecam tego lekarza, szkoda pieniędzy i przede wszystkim czasu. Staraliśmy sie o dziecko z mężem, po zmianie lekarza (w gamecie) dowiedzieliśmy sie , ze stosował metody ktore były lata temu wykorzystywane i dowodzą teraz ze w niczym nie są potrzebne w diagnostyce, po pierwsze dziewczyny trzeba zbadac hsg o którym nigdy nie wspomniał, tylko nas zwodzil, ze wszystko wskazuje ze powinnismy juz dawno miec dziecko, juz sam nie wiedzial co jest grane, nigdy nie byl zorganizowany, nie prowadził karty pacjentki, przepisał mi silne sterydy, ktore jak sie okazało ponownie były nie potrzebne. Koleżanka do niego trafiła rownież i kierował sie rutyna... Więc dziewczyny nie idzcie tam! Narazie zaczęłam od dr Czecha i mam nadzieje ze trafiłam na profesjonaliste, zaczął od szczegółowej diagnostyki ... Zobaczymy ... Wzbudził u mne zaufanie

Trafiłam do tego lekarza na izbę przyjęć. Ze świeczką szukać takiego lekarza - od razu widać że z powołania: ludzki, życzliwy, kompetentny. Mimo że leczenie było na książeczkę, a mój przypadek nie zagrażający życiu, przyjął mnie z cierpliwością, wykonując wszystkie niezbędne badania. Pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą. Naprawdę polecam - trafić do takiego lekarza na dyżur to szczęście w nieszczęściu. Hanna

Straciłam dużo czasu i pieniędzy, nie polecam

Straciłam dużo czasu i pieniędzy, nie polecam

Leczyła się u tego lekarza (z polecenia) tłumy w poczekalni, ale lekarz raczej nie z powołania... . Wypalił mi nadżerkę, kiedy miałam 17 lat (oczywiście jeszcze nie rodziłam). Później dowiedziałam się, że takiego zabiegu nie dokonuje się u kobiet które nie rodziły!

Nigdy bym nie poleciła tego lekarza nikomu! Pan doktor mimo, że widział pod mikroskopem, że mój mąż nie ma prawie w ogóle żywych plemników zaproponował nam insyminację, a było ich w sumie trzy, co kosztowało bardzo dużo pieniędzy. Uważam, że świadomie nas oszukał i wyłudził pieniądze od zdesperowanych ludzi, którzy pragnęli tylko mieć dziecko. Dzięki Bogu trafiliśmy w końcu do prawdziwego lekarza, który pomógł nam bardzo szybko.

Mogło być lepiej - ale nie ma to być reklama więc na tym poprzestanę

Mogło być lepiej - ale nie ma to być reklama więc na tym poprzestanę