lekarz Andrzej Ruczyński

Przede wszystkim to bardzo dobry specjalista w swoim fachu,pewny swej wiedzy i umiejętności.Poddałam się operacji ginekologicznej,a operował właśnie doktor Ruczyński.Przed operacją przeprowadził ze mną rozmowę,ponieważ jak każdy bardzo się bałam.Tłumaczył wszystko językiem prostym,nie używał niezrozumiałych dla mnie pojęć medycznych.Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana doktora .Po operacji szybko wróciłam do zdrowia i pracy zawodowej. Polecam tego lekarza jest naprawdę dobry i przede wszystkim bardzo miły a do tego często żartuje co rozlużnia napięto atmosferę gdy kobieta musi poddawać się badaniom ginekologicznym a każda z kobiet wie jaki jest to dla kobiety stres. Jeszcze raz dziękuje Panu doktorowi za operację życzę wszystkiego dobrego - wdzięczna pacjęntka

Byłam pacjentką doktora 25 lat.Rewelacja.

Byłam pacjentką doktora 25 lat.Rewelacja.

Jestem zadowolona z wizyty.Rozpoznał ciążę ,wykonał usg.W ciąży 7 tyg.widziałam na ekranie monitora jak bije serduszko mojego dzidziusia. jestem spokojna o ciążę.

jestem spokojna o ciążę.

Wyjątkowy lekarz i człowiek, profesjonalny,komunikatywny,sympatyczny z dużym doświadczeniem i dostępny dla pacjenta.Polecam wszystkim kobietom Wdzięczna pacjentka.

i dostępny dla pacjenta.Polecam wszystkim kobietom
Wdzięczna pacjentka.

Przede wszystkim to bardzo dobry specjalista w swoim fachu,pewny swej wiedzy i umiejętności.Poddałam się operacji ginekologicznej,a operował właśnie doktor Ruczyński.Przed operacją przeprowadził ze mną rozmowę,ponieważ jak każdy bardzo się jej bałam.Tłumaczył wszystko językiem prostym,nie używał nazewnictwa medycznego.Po operacji szybko wróciłam do zdrowia i pracy zawodowej.Szkoda ,że doktor Ruczyński już od ponad roku nie pracuje w Kartuzach.Ale jak przeczytałam,te nieprawdziwe i krzywdzące opinie to jest mi po prostu za kartuziaków wstyd/nic dziwnego,ze mówią o nas''kartuziaki buraki''Dziękuję panie doktorze z całego serca i przepraszam za te głupie wpisy,zwykłe uajadanie wściekłych suk na smyczy.

Lekarz z dziwnym podejściem do pacjenta. Nie wzbudził mojego zaufania, a wkońcu jest ordynatorem.

bardzo dobry specjalista,dobry organizator,odpowiedzialny w pracy.Doskonale prowadzi oddział ginekologiczno-położniczy i trakt porodowy.

Nie polecam tego lekarza. Brak podejścia do pacjetek.

Nie polecam tego lekarza. Brak podejścia do pacjetek.