Doktor Rudnik to dla mnie profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista.Miły,serdeczny, przystępny,wszystko wyjaśni prostym językiem,ma dużo cierpliwości i czasu na kazdego pacjenta, a ma ich sporo(na szczęście tak to wszystko gra w Instytucie, że nigdy nie czekałam w kolejce)Konkretny, skupia uwagę, jak pasjonat przede wszystkim na chorobieWcześniej leczyłam swojego tatę u innych kardiologów,zmarnowny czas i pieniądze,chodzilismy latami.Doktor Rudnik skupia się przede wszystkim na problemie zdrowotnym, nie czaruje i nie urządza nikomu niepotrzebnych pogaduszek.Nie namawia też na niepotrzebne częste wizyty,ma w Instytucie wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny, nie myli się i bardzo dobrze dobiera leki, daje zapas, nie trzeba co chwilę fatygować po receptę i co dla mnie jest najważniejsze przy chorym sercu- w każdej chwili doktor odbierze telefon lub oddzwoni, można go w razie problemu zawsze znależć w Instytucie Centrum w Sosnowcu lub na klinice także w nocy i w weekendy.Mojemu wójkowi też rewelacyjnie dobrał leki,czuje się po nich, jak młodzieniaszek, czego wszystkim leczacym się życzę.

Leczę się u dr Rudnika od 3 lat i- pomimo mojej choroby żyję w miarę normalnie. Kardiolodzy, których odwiedziłem dotychczas proponowali częste wizyty i niezliczoną ilośc badań i leków. Dr Rudnik jest konkretny, kompetentny i -co dla mnie jest ważne- wiem, że w razie potrzeby znajdę go na dyżurze w klinice. Zawsze odbiera komórkę lub oddzwania- co jest niecodzienne ( zwłaszcza przy takiej liczbie pacjentów)

Urzekło mnie zaangażowanie doktora Rudnika z jakim zajmował się moimi dolegliwościami. Leczył mnie się najpierw w klinice później w gabinecie. Za każdym razem byłem traktowany z uwagą i -co najważniejsze- doskonale dobrał leki i sposób leczenia.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Sosnowiec"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9

dr p.Paczek