lekarz Andrzej Rudy

Tragedia. Zero zainteresowania pacjentem. Rzut oka na prześwietlenie, po czym lekarz jeśli można go tak nazwać, stwierdził, że mam złe skierowanie na ktòrym rzekomo źle opisano problem z ktòrym przychodzę. Żadnego badania ani wywiadu. Wizyta trwała może z 5min. Nie wspominając o tym, że doktor wygląda jakby całymi dniami smakował trunki wysokoprocentowe. Szkoda czasu na tego człowieka.

Stracony czas lepiej udać się prywatnie do innego lekarza albo poczekać dłużej z NFZ ale tego pana nie polecam.

Jeden wielki dramat. Szkoda czasu na wizytę u Pana doktora, który jedynie mocno się spieszy, co z resztą wielokrotnie podkreśla podczas wizyty. Na wizytę przyniosłam wyniki badań zlecone przez lekarza rodzinnego oraz zdjęcia RTG. Niestety Pan doktor nie był zainteresowany dokumentacją medyczną, przepisał mi tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne i polecił załatwienie fizykoterapii. Na moje pytanie co stwierdza odpowiedział cytuję " trudno powiedzieć". Nie pokusił się niestety, aby rzucić okiem na zdjęcia. Ale potwierdził za to, że faktycznie kolano jest spuchnięte. I tym sposobem skierowanie do ortopedy zmarnowane. Muszę załatwić kolejne i szukać prawdziwego specjalisty, bo kolano boli coraz mocniej i w każdej pozycji. Nie polecam wizyty u Pana doktora. Omijajcie człowieka szerokim łukiem, chyba że wam zdrowie niemiłe.

Szkoda czasu na wizytę u tego Pana nie powiem nawet lekarza. Napewno nie wykazuje żadnego zainteresowania stanem zdrowia Pacjenta. Pamiętajcie że na skierowaniu musi mieć napisane wszystkie dolegliwości z jakimi przychodzicie, bo nie zajmie się tym, co nie jest wpisane na skierowaniu. Przyszłam ze zdjęciami i opisami z przed sześciu lat i na tym się tylko skupuił i na tej podstawie wydał opinię. Nie zlecił nowych badań ani zdjęć, chociaż czuję że jest dużo gorzej. Badanie uznał chyba za zbędne bo go nie wykonał. Odradzam i Nie Polecam

Odradzam i Nie Polecam