dr n. med. Andrzej Rutkowski

Lekarz kompetentny. Prowadził moje 2 ciąże w tym 1 bliźniacza. Zawsze chetnny do pomocy, a w trakcie porodu był cały czas pod telefonem. Dziękuję panie doktorze.

Bardzo dobry ginekolog. Starannie podchodzi do spraw i godny zaufania . Slyszalam rozne opinie i bylam troszke przerazona przed pierwsza wizyta ale strach bardzo szybko minal podczas rozmowy z doktorem.W stu procentach polecam.

Dobry lekarz,czasem miewa humory ale to wiadome z jaką on ilością pacjentek pracuje i czasem jak każdy miewa humory ale jest świetny fachowiec,moja pierwszą ciążę prowadził,mój syn ma się nieźle a teraz jestem w ciąży i tez chcę żeby Pan Dr mnie prowadził.

Dwa razy rodziłam w Rydultowach, świetny szpital i super położne, chodziłam do doktora Rutkowskiego i nigdy nie poszłabym do nikogo innego! Dokładny, rzetelny, miły i znakomity fachowiec!

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam a przed nim miałam z kilkoma do czynienia. Od początku mam problemy, leżałam w szpitalu w racborzu (odradzam) i już 2 razy w rydułtowach i jest bez porównania. Dr Rutkowski bardzo indywidualnie podchodzi do pacjentek, zleca bardzo dużo badań, pilnuje wagi ;),można go codziennie zastać w szpitalu, odpiera telefon kom. i szczerze polecam bo myślę że jakby nie on to mojego dzieciątka już by nie było, a tak jestem w 32 tyg i jestem spokojna że dr Rytkowski ma wszystko pod kontrolą

Pod nieobecność mojego lekarza trafiłam w ręce dr Rutkowskiego. Zajął się mną, tak jak każdą pacjentką. Mimo otrzymania słusznej reprymendy, cenię Pana dr za rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Może ktoś zarzuci, że nie jest zbyt miły, ale to tylko złudzenie. Pan dr jest stanowczy, to fakt. Ale nade wszystko jest kompetentny. Przebywałam na Jego oddziale kilka dni i drugi raz podjęłabym taką samą decyzję w wyborze oddziału ginekologicznego.

Lekarz budzący zaufanie a to jest najważniejsze.Gdyby nie jego zalecenia, do których się stosowałam dziś nie miałabym mojej córki.Nie wyobrażam sobie wizyt u kogoś innego. Sto lat Panie doktorze, oby Pan jeszcze wiele lat pomagał tym co potrzebują pomocy:)

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Po urodzeniu pierwszego dziecka w Raciborzu i doświadczeniach z pewną panią dr, prawdopodobnie nie miałabym kolejnego dziecka, bo dla niej liczyła się tylko kasa. Dziękiuję Bogu, że na mojej drodze spotkałam właśnie dr Rutkowskiego. Wiele MU zawdzięczam i kolejne 2 porody już odbyły sie w Rydułtowach..

najlepszy lekarz jakiego stworzyl Bóg, czasami troche szorstki, ale najważniejsze że dla niego liczy się pacjent.Gorąca polecam lekarza i szpital w Rydułtowach

Witam,czy któraś z Pań mogła by mi podać adres gabinetu(NFZ) oraz kontakt do rejestracji. Będę bardzo wdzięczna.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rydułtowy"?

Alfred Niewiem

Anna Szostak

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy

Zbigniew Łyko

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik
NZOZ "Koło Basenu" Sp. z o. o.
Strzelców Bytomskich 11