lekarz Andrzej Rzewuski

Anestezjolog

Wspaniały lekarz i człowiek... Swoim poczuciem humoru i podejściem do pacjenta potrafi rewelacyjnie rozładować napięcie przed zabiegiem. Pierwszy raz miałam styczność z Panem Doktorem, ale zdecydowanie zasługuje na słowa uznania i moje WIELKIE DZIĘKUJĘ!!!!!!! :-)

Bardzo miły, uprzejmy i oddany pacjentowi. Ogromną troską i zaangażowaniem wykazał się przed operacją, w trakcie i po. Polecam gorąco doktora Andrzeja.

Mimo iż szpital prywatny,zabieg refundowany przez nfz.Bardzo kompetentny, oddany pacjentowi.Miałam przyjemność dwukrotnie spotkać się z doktorem na sali operacyjnej i jeśli o operacji można powiedzieć, że była super, to moja właśnie taka była, min.dzięki Panu Andrzejowi. Ukłony!

Pan Doktor wielokrotnie był przy operacjach mojej mamy. Mama niestety zmarła (po długiej chorobie) , ale zawsze ciepło wspominała każde spotkanie z doktorem, wypowiadała się w samych superlatywach. Dziękuję za to, że mama zawsze była pod najlepszą opieką...

Dr Rzewuski znieczulał mnie dolędźwiowo. Od początku do końca operacji a także po zabiegu czułam że jestem pod najlepszą opieką jaką mogłam sobie wymarzyć. Dr bezustannie interesował się moim stanem, rozmawiał, tłumaczył dokładnie na czym polega moje znieczulenie i odpowiadał cierpliwie na moje pytania. Każdemu polecam dra Rzewuskiego - operacja z Jego znieczuleniem to wielka przyjemność i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Barbara M.