dr n. med. Andrzej Santor

Laryngolog

bardzo pomógł mojej 6 letniej córce,nie znam lepszego lekarza laryngologa,bardzo polecam,miły,uprzejmy,kompetentny

Ze schorzeniem jakim trafiłem do szpitala, z takim schorzeniem wypisano mnie ze szpitala, leczenie nie dało efektu, może dlatego że nie byłem u tego Pana prywatnie.

Lepiej nie spotkać Pana Santora w chełmskim szpitalu, jak nie chodziło się do tego lekarza prywatnie. Brak słów. Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Nie chodziłam prywatnie do tego lekarza, tylko miałam do czynienia w chełmskim szpitalu. Zero uprzejmości i zrozumienia pacjenta. Brak słów na takie zachowanie.

bardzo dobry specjalista, osoba o wysokiej kulturze osobistej,nie pozostawiający chorego bez właściwej opieki

profesjonalny, konkretny,,dswiadczony, sympatyczny,bordzo dobry operator -

profesjonalny, konkretny,,dswiadczony, sympatyczny,bordzo dobry operator -