lekarz Andrzej Sapuła

Neurolog

2,2
1,4

Lekarz arogancki, zbagatelizował mój problem, przyszłam do niego z rwą kulszową, mój lekarz rodzinny zalecił rezonans magnetyczny, a neurolog stwierdził, że jestem młoda i nic mi nie jest, postukał młoteczkiem i tyle.

Witam, mam inne zdanie o doktorze. Dla mnie był wyrozumiały, empatyczny i życzliwy. Mogłam zapytać o to co mnie martwi. Zostalam zbadana profesjonalnie. Dostałam też skierowanie na dalsze badania. Zostalam potraktowana należycie i z szacunkiem. To lekarz z powołania. Dziękuję Panie Doktorze!

Założy maskę na twarzy, zsunie z nosa, gada coś niezrozumiale i oburzony że nie rozumiem pytań. Ledwo wszedłem do gabinetu i już widzę że jakiś oburzony. Tacy ludzie nie przetrwaliby na wolnym rynku, niestety medycyna pracy lubuje się w takich arogantach. Podejrzewam że już z dekadę nikt prywatnie nie zapłacił mu ani złotówki. I teraz na garnuszku KGHM w MCZ.

Lekarz niemiły, niekontaktowy. Moje dolegliwości pozwolił opisać mi jednym zdaniem. Zero tłumaczenia, zero informacji. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak lekceważącym traktowaniem w gabinecie lekarskim. Ze względu na ból, który ogranicza mi chodzenie i nie pozwala zasnąć, skierował mnie jednak na rezonans magnetyczny. Nie potrafię powiedzieć, czy jest dobrym lekarzem, bo to była moja pierwsza wizyta i z pewnością ostatnia.

Lekarz bardzo nie miły ,nie polecam. Mi także nie dał skierowania na rezonans zresztą mój kręgosłup go nawet nie bardzo interesował bo mloteczkiem pukal w inne miejsca....nigdy nikt mnie tak nie potraktował!!!!!

Lekarz typu "po co ty człowieku do mnie przychodzisz", podejście jak by badał psa, żadnej informacji dla pacjenta, poszedłem do niego z bólami kręgosłupa które mam od kilku lat, rehabilitacje za wiele nie pomagają, Pan doktor postukał młoteczkiem popatrzał i stwierdził ze żadnego uszkodzenia kręgosłupa nie ma, po zadaniu pytania czy możne jakiś rezonans albo jakieś inne badanie żeby stwierdzić z jakiego powodu są bóle, to uzyskałem odpowiedz ze nie ma uszkodzenia kręgosłupa i rezonans jest niepotrzebny, zalecił dalsze rehabilitacje które w niczym nie pomagają, ale skierowania na rehabilitacje już nie dał tylko kazał iść do rodzinnego. To chyba jakaś nowość ze rezonans stosuje się tylko przy uszkodzeniach kręgosłupa a nie do zdiagnozowania zmian tkanek miękkich, poza tym gdybym miał uszkodzony kręgosłup to raczej nie przyszedłbym do niego na własnych nogach. Nie polecam nikomu takiego konowała któremu wydaje się, że jest wszechmogący i liczy tylko jak tu zaoszczędzić na pacjencie. Na odchodne na bezczelnego wyskoczył jeszcze z tekstem "życzę dalszego życia bez bólu", co świadczy tylko o nim samym.

Jest ordynarny, arogancki i brakiem szacunku do drugiego człowieka. Nie polecam!!!Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem przez lekarza.

był niemiły, wrecz arogancki...nie chciał mi dać skierowania na rehabilitację, a tam gdzie ja potrzebuje czeka się 1,5-5 lat...

bardzo dobry lekarz- potrafi bezbłędnie zdiagnozować objawy, kieruje na odpowiednie badania, chętnie kieruje na rehabilitację