prof. dr hab. n. med. Andrzej Semczuk

Ginekolog, Ginekolog położnik

Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem. Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale. Chciałabym wyróżnić za miłą aparycję, empatię, wyrozumiałość i ludzkie podejście do pacjenta Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka. Polecam pacjentkom ...

Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka.
Polecam pacjentkom ten Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie.

Życzliwa pacjentka Danuta Kubiak z Kujaw

2016-04-29

uważam że to bardzo dobry lekarz. Wszystkim młodym dziewczynom polecam, byłam na 1 wizycie ponad rok temu i od tamtej pory chodzę tylko do tego doktora i jestem zadowolona.

Rewelacyjny lekarz, dobry i uczciwy człowiek. Profesor prowadził moją pierwszą ciążę - jestem mu wdzięczna za fachowość, dyspozycyjność i serdeczność, jaka potrzebna jest każdej kobiecie szczególnie, jeśli idzie o ginekologię.

Dr Semczuk to wspaniały lekarz i człowiek.Zawsze ma czas dla pacjentki,jest dostępny(tel,mail),posiada duza wiedzę i kompetencje.Wyczerpujaco odpowiada na pytania upierdliwej pacjentki,jaka byłam :P.Prowadził moja ciążę po poronieniu,wiec nie brakowało mi stresu.Dzieki doktorowi czułam sie bezpieczna i szczęsliwie urodziłam swoje drugie dziecko.Polecam Go kazdej przyszłej mamie.:)

Byłam u lekarza pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona ze standardów wizyty. Wszystko przebiegało jak należy, lekarz odpowiedział mi na wszystkie moje pytania oraz przepisał odpowiednie leczenie na zapalenie.