lekarz Andrzej Sieroń

Lekarz rodzinny

Najbardziej miły lekarz jakiego mi było dane spotkać. Indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Znam dr. Sieronia od wielu lat i od wielu się u niego leczyłem. Kiedyś był znacznie lepszym lekarzem, takim z "powołania", odkąd ma własną przychodnię jest lekarzem nastawionym na zarabianie pieniążków na pacjentach. Jako lekarz dla dzieci nie nadaje się kompletnie. Wizyty są krótkie, trzeba się na nie zapisać, jak się wejdzie z "dolotu" to nie ma szans zostać przyjętym. Panie w recepcji pozostawiają wiele do życzenia, potrafią chamsko zbyć pacjenta, bo mają akurat coś ważniejszego do zrobienia. Nie polecam się tam zapisać bo przychodnia dra. Sieronia zeszła na psy, a on sam zbywa pacjentów nawet ich dokładnie nie badając, byle tylko jak najszybciej każdego odfajkować i pobrać za niego kasę.

Szybka wizyta skierowanie do kogos innego długi czas oczekiwania na wizyte nieuprzejme panie w recepcji (moze za wyjatkiem jednej)

Świetny lekarz, dobry człowiek pełen empatii i (co najważniejsze) zrozumienia. Polecam każdemu kto szuka pomoc lekarza 1-ego kontaktu.

Zachłanny na pieniądze i bez skrupułów "człowiek". Interesują go TYLKO pieniądze. Szczerze nie polecam!!

Opinie pozytywne napisał chyba p.dr.Nigdy nie ma czasu,jest tylko zainteresowany zarabianiem pieniędzy.

godny polecenia ,bardzo wyrozumiały oraz cierpliwy a to jest ważna cecha

godny polecenia ,bardzo wyrozumiały oraz cierpliwy a to jest ważna cecha

Kiedyś , na samym początku swojej praktyki lekarskiej,był b.dobrym fachowcem.Teraz mając swoją praktykę, nastawiony jest wyłącznie na tzw."robienie pieniędzy".Nie ma czasu dla pacjenta,przyjmuje wyłącznie na zapisy,wizyta trwa b.krótko,bo jest duża ilośc pacjentów,nie daje skierowań na badania.Jest uprzejmy ,jak się jest zapisanym na określoną godz.jak bez zapisu omija na korytarzu grzecznie pacjenta wzrokiem,a potem odmawia przyjęcia.Nie polecam

Doskonały fachowiec, lekarz z powołania, ciepły otwarty zawsze stawiał trafne diagnozy.

Bardzo dobry lekarz.Ma wspaniałe podejście do pacjenta.Uprzejmy.Posiada bardzo duży zasób wiedzy.Stawia trafne diagnozy.Nie traktuje pacjenta jak "zło konieczne" lecz stara się każdemu pomóc.Wysłucha z zainteresowaniem pacjenta.Takich lekarzy "z powołania" powinno być więcej. Polecam go każdemu choremu.