lekarz Andrzej Sinicyn

Leczę się u Pan doktor ma bardzo duże doświadczenie w trafnym diagnozowaniu Doskonałe podejście i doświadczenie bardzo mnie uspokoiła. Jestem zadowolona z fachowości i profesjonalizmu. Mogę z całą pewnością polecić go jako bardzo dobrego specjalistę.

Świetny Lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz.Dokładnie wytłumaczył problem choroby oraz przedstawił wszelkie możliwości leczenia. Zostałam również poinformowana o zabiegu chirurgicznym, jego celowości, zasadności, plusach i minusach. Mając tak przedstawioną wiedzę podjęłam słuszną decyzję. Dziękuję Panie Doktorze za artystyczne dzieło przeprowadzone na mojej nodze. Mogę swobodnie chodzić, nie mam problemów.

Wciąż poszukujesz " Świdnica"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

MEDIX I