dr n. med. Andrzej Sionek

Ortopeda dziecięcy

Kiedy inni ortopedzi twierdzili , że mojego upośledzonego syna czeka już tylko wózek dr Sionek uznał że operacja jest możliwa i mój syn będzie chodził. Aktualnie jest 10 lat po operacji i chodzi , teraz chcę się skonsultować odnośnie operacji stóp . W tak zwanym między czasie przeprowadził również operację mojego męża - zabieg na stawie biodrowym , to też był udany zabieg. Każdemu poleciła bym dr Sionka jako ortopedę- traumatologa i lekarza przeprowadzającego każdy zabieg operacyjny . Acha mój wnuk też był na konsultacji jako małe dziecko dr Sionka To wspaniały lekarz tak dla dzieci jak i dla dorosłych

Witam 7 lat temu trafiłam do szpitala w otwocku z nawykowym zwichnięciem rzepki. W przychodni trafiłam na Dr. Sionka byłam zachwycona jak profesjonalnie podszedł do mojej choroby. Wszystko wytłumaczył( tak że pacjent odrazu wiedział o co chodzi) po tygodniu oczekiwania byłam już przyjęta na oddział. Po operacji z chęcią jezdziłam do Dr. na wizyty. Jedynym minusem jest to,że bardzo trudno się do Niego dostać,ale w końcu to bardzo dobry lekarz więc nie dziwne że na początku roku nie ma już miejsc. Ale można zawsze wejść zapytać się czy przyjmie,miałam taką sytuację i nie odmówił;)

Rewelacyjny lekarz. Najlepszy ortopeda z jakim mialam do czynienia. Trafne diagnozy, ogromna wiedza i doswiadczenie, do tego zyczliwosc i gotowowosc do wyjasnienia problemow i odpowiedzi na moje pytania.

Jestem po dwóch zabiegach endoprotezoplastyki całkowitej stawów biodrowych . Pierwszą operację miałam w kwietniu 2012 r. a drugą w lutym tego roku . Jestem niezmiernie wdzięczna dr.Sionkowi oraz całemu personelowi oddziału 1B w Otwocku za profesjonalnie przeprowadzony zabieg oraz troskliwą opiekę . Z całą odpowiedzialnością polecam pana dr. Sionka , to naprawdę super fachowiec i dobry człowiek . Wdzięczna pacjentka Zofia R.

Owszem jest bardzo uprzejmy, nie patrzy na zegarek, używa wyszukanych słów i jest bardzo pewny siebie. Za pewny. W przypadku naszego dziecka ignorował to, co my sugerowaliśmy, postawił diagnozę. Okazało się, że to my mieliśmy rację. Chyba trochę zbyt rutynowo podszedł do sprawy. Może jest dobry w jasnych sytuacjach, a jak coś bardziej skomplikowanego to klops.

Gdyby nie to,ze mój syn od urodzenia jest pod opieką Dr Sionka, pewnie nie wierzyłabym wszykim komentarzom powyżej ale ... oddają to czego sami doświadczyliśmy. Pełen profesjonalizm, cierpliwość, zarówno w stosunku do dziecka jak i rodziców. Dziękuję, bo mój syn chodzi ! i obyło się bez operacji. Już poleciłam znajomym i wrócili zachwyceni. Polecam bez chwili wachania. Jest rewelacyjny!

Rzeczywiście wzór dla innych lekarzy. Wie co mówi i umie wyjasnić rodzicowi o co chodzi. Właściwie u nas rehabilitant mówi aby ćwiczyć z dzieckiem a lekarz, że do 6 roku życia może tak chodzić. Ja jednak nauczona różnymi doświadczeniami zdecydowałam - że lekarz ingeruje gdy jest już patologia a rehabilitant gdy można zapobiegać. I dla czystego sumienia ćwiczę z dzieckiem to co zalecił rehabilitant (dodam, iż dziecko regabilitowałam 9 miesięcy po urodzeniu), wieć zaufałam Pani R. Ale doktorowi S... też.

moją córeczkę pani ortopeda chciała prześwietlić w 3 miesiącu życia promieniami RTG gdyż stwierdziła dysplazję stawów biodrowych, doktor Sionek potrafił zbadać moje dziecko bez zbędnego naświetlania i powiedzieć mi co się dzieje, oprócz tego dziecko zostało całe dokładnie zbadane.

Poznałam wielu ortopedów. Po urazie córki( kopniak w nogę)Najweselej było jak przy tym samym zdjęciu jeden lekarz widział złamanie , drugi nie. Dopiero doktor Sionek leczy tak,ze noga mniej boli i powoli odzyskuje sprawność. Potrafił wytłumaczyć co się dzieje i co dalej robić. I jeszcze jedno niby nic-doktor wydłubuje z kolejki dzieci niepełnosprawne np z porażeniami i nimi zajmuje się w pierwszej kolejności , jest niezwykle cierpliwy i spokojny a nie jest to łatwe bo kolejki pod jego gabinetem są ogromne.

We wrześniu 2010 przeszłam operację stopy w Klinice Ortopedii na oddziale 1 B dla dorosłych. Lekarzem prowadzącym jest dr. Andrzej Sionek. Jestem wdzięczna, że trafiłam na tego lekarza. I w tym miejscu chciałam serdecznie podziękować doktorowi za kompetentne i rzetelne podejście do mojego przypadku. Wdzięczna pacjentka z Mielca.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Otwock"?

Andrzej Czop

Szpital Dziecięcy
Warszawa ul.Niekłańska 4/24
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy
Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock
Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock
Medycyna Dziecięca
ul. Gawędziarzy 18,
Rembertów
NZOZ Medycyna Dziecięca. Poradnia Lekarzy Specjalistów
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13