dr n. med. Andrzej Sionek

Ortopeda dziecięcy

Odradzam kategorycznie, zero pojęcia na temat stopy końsko-szpotawej, dzięki Panu Sionkowi wada mojego dziecka się pogłębiła, omijać Otwock szerokim łukiem

Witam Nazywam się Bartłomiej byłem operowany metodą Gaza przez dr Sionka bardzo kompetentny wspaniały lekarz dzięki niemu oraz całemu zespołowi mogę chodzić I nic mnie nie boli ostatnio byłem na kontroli i wszystko jest dobrze z całego serca polecam dr Sionka

Dzięki temu "wybitnemu specjaliście", który leczył stopę naszego dziecka, boryka się ono z dodatkowym problemem. Takiego braku wiedzy, buty i nadmiernej pewności siebie, graniczącej z pojęciem "Bogiem jestem" nie widziałam dawno. Brak wiedzy o wadzie dziecka, brak elementarnej wiedzy o jej leczeniu i niepoprawnie przeprowadzone leczenie poskutkowało tym, że na ten moment walczymy o utrzymanie sprawności całej nogi.

Rewelacyjny lekarz. Najlepszy ortopeda z jakim mialam do czynienia. Trafne diagnozy, ogromna wiedza i doswiadczenie, do tego zyczliwosc i gotowowosc do wyjasnienia problemow i odpowiedzi na moje pytania.

Witam 7 lat temu trafiłam do szpitala w otwocku z nawykowym zwichnięciem rzepki. W przychodni trafiłam na Dr. Sionka byłam zachwycona jak profesjonalnie podszedł do mojej choroby. Wszystko wytłumaczył( tak że pacjent odrazu wiedział o co chodzi) po tygodniu oczekiwania byłam już przyjęta na oddział. Po operacji z chęcią jezdziłam do Dr. na wizyty. Jedynym minusem jest to,że bardzo trudno się do Niego dostać,ale w końcu to bardzo dobry lekarz więc nie dziwne że na początku roku nie ma już miejsc. Ale można zawsze wejść zapytać się czy przyjmie,miałam taką sytuację i nie odmówił;)

Kiedy inni ortopedzi twierdzili , że mojego upośledzonego syna czeka już tylko wózek dr Sionek uznał że operacja jest możliwa i mój syn będzie chodził. Aktualnie jest 10 lat po operacji i chodzi , teraz chcę się skonsultować odnośnie operacji stóp . W tak zwanym między czasie przeprowadził również operację mojego męża - zabieg na stawie biodrowym , to też był udany zabieg. Każdemu poleciła bym dr Sionka jako ortopedę- traumatologa i lekarza przeprowadzającego każdy zabieg operacyjny . Acha mój wnuk też był na konsultacji jako małe dziecko dr Sionka To wspaniały lekarz tak dla dzieci jak i dla dorosłych

Owszem jest bardzo uprzejmy, nie patrzy na zegarek, używa wyszukanych słów i jest bardzo pewny siebie. Za pewny. W przypadku naszego dziecka ignorował to, co my sugerowaliśmy, postawił diagnozę. Okazało się, że to my mieliśmy rację. Chyba trochę zbyt rutynowo podszedł do sprawy. Może jest dobry w jasnych sytuacjach, a jak coś bardziej skomplikowanego to klops.

Jestem po dwóch zabiegach endoprotezoplastyki całkowitej stawów biodrowych . Pierwszą operację miałam w kwietniu 2012 r. a drugą w lutym tego roku . Jestem niezmiernie wdzięczna dr.Sionkowi oraz całemu personelowi oddziału 1B w Otwocku za profesjonalnie przeprowadzony zabieg oraz troskliwą opiekę . Z całą odpowiedzialnością polecam pana dr. Sionka , to naprawdę super fachowiec i dobry człowiek . Wdzięczna pacjentka Zofia R.

Byłam pierwszy raz z synem u dr.Sionka.Jestem zadowolona,wszystko tłumaczy i nie zbywa pacjenta.Konkretny lekarz wzbudzający zaufanie-polecam!! Furga

Furga

Gdyby nie to,ze mój syn od urodzenia jest pod opieką Dr Sionka, pewnie nie wierzyłabym wszykim komentarzom powyżej ale ... oddają to czego sami doświadczyliśmy. Pełen profesjonalizm, cierpliwość, zarówno w stosunku do dziecka jak i rodziców. Dziękuję, bo mój syn chodzi ! i obyło się bez operacji. Już poleciłam znajomym i wrócili zachwyceni. Polecam bez chwili wachania. Jest rewelacyjny!