dr n. med. Andrzej Sionek

Ortopeda dziecięcy

Świetny lekarz. Miałem przyjemność być Jego pacjentem przez 2 lata

Świetny lekarz. Miałem przyjemność być Jego pacjentem przez 2 lata

Na prywatnej wizycie doktor powiedział że zajmie się moja zapuchniętą nogą.Gdy pojechałem do Otwocka powiedział mi że pod względem ortopedycznym wszystko jest dobrze i żeby nie obciążać nogi i że on nie może mi pomóc, jestem rozczarowany. Wiązałem z tym lekarzem duże nadzieje.

DR SIONEK TO PRAWDZIWY SPECJALISTA, LEKARZ NA MEDAL. MOŻNA GODNIE POLECIĆ ZNAJOMYM KTÓRZY MAJĄ DZIECI TO SPECJALISTA OD BIODEREK:)

moją córeczkę pani ortopeda chciała prześwietlić w 3 miesiącu życia promieniami RTG gdyż stwierdziła dysplazję stawów biodrowych, doktor Sionek potrafił zbadać moje dziecko bez zbędnego naświetlania i powiedzieć mi co się dzieje, oprócz tego dziecko zostało całe dokładnie zbadane.

Przede wszystkim wspaniały i DOBRY CZŁOWIEK.

Przede wszystkim wspaniały i DOBRY CZŁOWIEK.

We wrześniu 2010 przeszłam operację stopy w Klinice Ortopedii na oddziale 1 B dla dorosłych. Lekarzem prowadzącym jest dr. Andrzej Sionek. Jestem wdzięczna, że trafiłam na tego lekarza. I w tym miejscu chciałam serdecznie podziękować doktorowi za kompetentne i rzetelne podejście do mojego przypadku. Wdzięczna pacjentka z Mielca.

Lekarz który wszystko powoli tłumaczy i nie traktuje rodziców jak idiotów którym nie warto niczego mówić. Cierpliwy. W mojej ocenie sprawdza wszystko bardzo dokładnie podczas wizyty kontrolnej. Budzi zaufanie. Polecam. Cena uwzględnia USG.

REWELACJA lekrz który ma podejście nie tylko do dzieci ale też potrafi rozmawiać z rodzicami , POLECAM!!!! dzięki dr.Sionkowi i Prof.Czubakowi moje dziecko unikneło 2 operaji i normalnie chodzi.

szukałam w całej Polsce lekarza, który mi pomoże. znalazłam go właśnie w otwocku. Dr Andrzej jest wspaniałym specjalistą i polecam go wszystkim, którzy mają jakiś problem ortopedyczny. spędziłam w szpitalu wiele czasu i to on z całej ekipy specjalistów potrafił przyjść i porozmawiać o moich dolegliwościach. POLECAM

Wspaniały lekarz jestem bardzo zadowolona, że zajął się moim synkiem.

Wspaniały lekarz jestem bardzo zadowolona, że zajął się moim synkiem.