dr n. med. Andrzej Skomra

Neurolog

Kompetentny, pomocny i godny zaufania. Obecnie mało który lekarz przejawia takie zainteresowanie pacjentem. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Bardzo sympatyczny lekarz, cierpliwy, umiacy słuchać, doradzić, poświęca dużo czasu na konsultacje, pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo kompetentny specjalista, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, uprzejmy, miły, mający wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie. POLECAM.

Bardzo ludzki jak na lekarza ,badania przeprowadza bardzo skrupulatnie, odczuwa się chęć pomocy pacjętowi.