lek. dent. Andrzej Śliwak

Usuwałam u Pana doktora cztery "ósemki". Bezbolesne rwanie, fachowo założone szwy. Doktor bardzo miły, uprzejmy i kompetentny. Pare dni po usunięciu zęba byłam w stałym kontakcie telefonicznym, czy dobrze się czuje, czuć było zaangażowanie i troskę o pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z usług p. Śliwaka i wszystkim go polecam, nie dość że świetny dentysta to jeszcze kwota za wyrwanie zęba nie była wygórowana.

Fachowiec i dobry człowiek. Skupiony na tym by wyleczyć pacjenta a nie tylko wyciągnąć od niego jak nawięcej pieniędzy. Bardzo skrupulatny w tym co robi.

Dr Śliwak pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, grzeczny, miły. Geniusz w dziedzinie stomatologi, leczenie przebiega bezboleśnie. Polecam z całego serca.

Miałam przyjemność trafić do gabinetu dr Śliwaka w związku z ekstrakcją dwóch dolnych ósemek. Bardzo sympatyczny i uśmiechnięty lekarz. Pełen profesjonalizm, a przy tym dokładnie tłumaczy co będzie robił, dlaczego i na jakie ewentualne dolegliwości należy przygotować się po wyjściu z gabinetu. Ze względu na nieskomplikowany przebieg zabiegu "rwanie" trwało dosłownie kilka sekund, a cena (100 zł za ząb) nie była wygórowana, jeśli odnieść to do propozycji cenowych w innych grudziądzkich prywatnych gabinetach. Do tego żadnych powikłań (choć to raczej indywidualna kwestia). Jeśli boisz się dentysty, a musisz usunąć ząb, w 100% polecam dr Śliwaka.

Witam, miałem przyjemność trafić z synem do gabinetu dr Śliwaka na ekstrakcję zęba. Pełen profesjonalizm i ekstra podejście do pacjenta. Ceny przystępne. Polecam.

Dla mnie najlepszy stomatolog w Grudziądzu, kompetentny, miły, fachowy i nie drogi. Szkoda tylko, że nie przyjmuje w piątki i w sierpniu :)

Polecam doktora Śliwka.Jest godny zaufania,poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi.wszystko wytłumaczy i nie jest drogi:)

Niezwykle serdeczny profesjonalny stomatolog. Jego gabinet jest nowoczesny i higieniczny, pan doktor zawsze wita z uśmiechem pacjenta. Niejeden ząb mi już leczył, a wyrywanie ósemki trwa u niego dwie minuty. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Grudziądz"?

pl. Niepodległości 2 lok. 9

Prywatny Gabinet Stomatologiczny