dr n. med. Andrzej Smoczyński

Zdecydowanie nieodpowiednia osoba na takie stanowisko. Nie wiem czy to z powodu, iż byłam na nieodpłatnej wizycie? Dowiedziałam się tylko, że nic mi nie jest (mimo opinii innego specjalisty który stwierdził skoliozę i zwyrodnienia). Facet zdecydowanie liczy tylko na ekstremalne przypadki żeby wzbogacić swoją praktykę natomiast zupełnie niepomocny dla pacjentów z niewielkimi schorzeniami. Zamiast pomóc zapobiec pogłębienia się stanu odesłał mnie do domu.

Prawie 3 godziny czekania!! tylko po to by dowiedziec sie ze nic mi nie jest!! mam problem z palcem u jednej stopy,ktory byl kiedys złamany i widocznie zle sie zrosl. poza adidasami odczuwam ogromny ból przy chodzeniu!! podwija mi sie on pod siebie a kosć strasznie obciera,w szpilkach nie wytrzymam nawet 2 minut!! musze kupowac buty o rozmiar wieksze! na co doktor ze nikt mi nie kaze chodzic w szpilkach.ze mam złe buty a ja tlumacze ze to nie jedne buty tylko z wszystkie czyli ok 20 par ktore posiadam!!no to ze mam pokombinowac sobie z tym palcem !! masakra na prozby skierowania do chirurga lub na przeswietlenie zaczał na mnie krzyczeć,ubliżać jeszcze chwila a wyzwał by mnie od kretynek! bo próbowałam wytłumaczyć ze gdyby to był problem butow to czułabym to w obu stopach a nie na jednej i to na palcu ktory był zlamany!! ja sama wyraznie czuje odstajaca kość!! na prześwietlenie powiedział ze mnie nie skieruje bo nie bedzie za to placił!! zebym przeczytala wczesniej opinie to nie wyszlabym z tamtąd bez skierowania!! WULGARNY,NIEKOMPETENTNY,NIEMIŁY,OKROPNY NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przyjmuje w szpitalu kasuje 100.liczy na łapówki,w ogóle nie pomocny dla pacjenta .masakra nie polecam jestem nie zadowolony!!!!

Pan profesor jest znakomitym specjalistą.Przez 7 miesięcy woziłam się od neurologa do ortopedy.Wydałam mnóstwo pieniędzy na rehabilitację bez efektu.Po kilku wizytach u pana profesora mogę chodzić i żyć normalnie.

Nie polecam doktora Smoczyńskiego. Jest nieuprzejmy, niemiły, zamiast leczyć straszy pacjenta (dziecko). Tak jak ktoś napisał, oczekuje łapówek.

Lekarz o wielkim sercu i jeszcze większej wiedzy,którą b. dokłanie przedstawia pacjentowi oddalając jego strach i wpływając na pozytywne myślenie - czego efektem jest wiara pacjenta w możliwość lepszego samopoczucia.Bardzo opiekuńczy lekarz. Okazuje dużo szacunku dla pacjenta - co czyni pacjenta bardziej umocowanym i silniejszym do walki z chorobą .Bardzo profesjonalne i efektywne leczenie. Polecam, super lekarz !

Leczę się u Pana Prof.Smoczyńskiego i jestem bardzo zadowolona.Słucha co pacjent ma do powiedzenia,zastosuje odpowiednie leczenie, doradzi ćwiczenia. Szczerze polecam

Szczerze polecam

Badał na ilość, a nie na jakość. Bardzo długie kolejki, ludzie zdenerwowani, tak więc się spieszył. Byłam z 2 miesięczną córeczką, tak więc weszłam o umówionej godzinie i nie musiałam czekać - to był jedyny plus tej wizyty! Podszedł do dziecka nóżki zgiął, docisnął do brzuszka i powiedział, że w porządku, a następnie odszedł. Gdy zapytałam o stópki, to nawet nie raczył spojrzeć, rzucił odczepne "stópki dobrze" i wyszedł z gabinetu, a ja zostałam z pielęgniarką. Zapytałam o stópki, bo nie były dobre, tylko krzywe, na co zwracał także uwagę pediatra i dopiero u innego ortopedy okazało się, że dziecko ma szpotawość i konieczne były gipsy na obie nóżki. Kolejnym minusem jest to, że nie zrobił usg bioderek, które jest obowiązkowe u takich maluszków i nawet nie poinformował, że należy takie badanie wykonać. Córka miała je zrobione dopiero w 3 miesiącu u innego specjalisty!
Być może dla osób dorosłych Pan doktor specjalistą jest dobrym, ale szczerze nie polecam wizyt z malutkimi dziećmi!

Wielkie podziękowania dla P.doc.dr Smoczyńskiego.Miałem zasczyt byc 2 razy operowany w szpitalu Wojewódzkim.[operacja stabilizacji tylnej i przedniej kręgosłupa.pełne oddanie dla pacjęta.wytłumaczenie mi na czym operacja ma polegac,i dlaczego w ten sposób a nie inny.szpital kolejowy do piet nie dorasta szpitalowi wojewódzkiemu.tak samo wspaniałypersonel pilęgniarek oddziału ortopedji.bardzo dziekuje za opiekę

BRAK MI SŁÓW NA TEGO LEKARZA ! JEST WULGARNY I NIE POTRAFI LOGICZNIE SPRECYZOWAĆ SWOJEGO ZABIEGU !