dr n. med. Andrzej Sobczak

Strasznie negatywne się zaskoczyłam. Prawie 100 % dobrych opinii, pierwsza wizyta byłam zachwycona lekarz odrazu mi pomógł, jednak leczenie okazało się dłuższe, zawsze gdy miałam pytanie mogłam dzwonić lub pisać,aż do momentu odebrania wyników i wysłania ich mailowo. Nagle cisza, brak odpowiedzi na wiadomości, brak odbierania telefonu... dodam że miałam zaczęte leczenie i zostałam z tym pozostawiona sama sobie... Nie polecam w żadnym wypadku.

Świetne podejście!, zarówno doktora jak i pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego w Suwałkach Pani Małgorzaty R :-), żeby nie oni nie przeszłabym badania kolonoskopi. Zabieg wykonany skutecznie i niezwykle sprawnie, oby więcej takich ludzi w służbie zdrowia! Jeszcze raz dziękuję i z całego serca polecam:-)

Wyzwolił mnie ze schorzenia, które uprzykrzało mi życie... Bylam u wielu lekarzy.... Myslalam, że już nikt mi nie pomoże. Teraz czekam na kolejny zabieg, oczywiście w wykonaniu pana Sobczaka. Polecam gorąco doktora Sobczaka. Życzę Doktorowi wielu łask od Boga.

kompetentny i b.dokladny. Operacje zrobil jak dla siebie a moze i lepiej. Troche zmanierowany(czyt. ma swój styl). Jesli mu sodówka do głowy nie uderzy to b.wysoko zajdzie. Lepszego specjalisty w zyciu nie spotkalem. dla mnie 4.9/5. pzdr

Wspaniały lekarz! Bardzo dobre podejście do pacjenta! Trudno spotkać lekarza, który pracuje z takim dużym zaangażowaniem. W pracy pana doktora widać Prawdziwe powołanie do wykonywanego zawodu!

Przychodząc do 108 Szpitala Wojskowego w Ełku miałem dusze na ramieniu.Z opinii wielu ludzi w tym moich znajomych szpital ten nie cieszył sie zaufaniem,a do tego majacy problemy finansowe,wiec bałem sie moge byc nienalezycie zadbany.Zaskoczenie in plus pojawiło sie od samego początku:miłe pielegniarki i uprzejmi lekarze.Szczególnie dr.Sobczak,który nie bedąc moim lekarzem prowadzącym troszczył sie o mnie jak o swojego pacjenta a nawet deklarował ze w razie koniecznosci znajdzie dla mnie czas nawet poza godzinami przyjec w przychodni.Dzis trudno spotkac takich ludzi z tak sumiennym podejsciem do zawodu.Panu Andrzejowi zycze samych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu rodzinnym.

Człowiek o "Wielkim darze i sercu" Po dziesięciu latach i walki mojej Siostry z nie uleczalną chorobą, miałam różne doświadczenia ze służbą zdrowia, często nieprzyjemne. Kiedy moja mama trafiła do szpitala, pomyślałam "o rety znowu się zacznie" obserwując leczenie mamy nie byłam zadowolona, do momentu aż mama trafiła na Chirurgię i została zoperowana przez dr.A. Sobczaka, obserwując podejście Lekarza wobec mamy, innych pacjentów, oraz cierpliwość do rodziny osoby leczonej, ten Lekarz jest naprawdę niesamowity.Taki Dar może płynąć tylko od samego Boga. Jeśli chodzi o Lekarzy, zapamiętam pozytywnie na pewno dwa nazwiska, Borowski i Sobczak.

Dr. Sobczak ma super podejście do pacjenta, zawsze trafne i szybkie diagnozy.Lekarz z powołania, ciepły, sympatyczny,podtrzyma na duchu.Dziękuję. M.P.

M.P.