dr Andrzej Sobieraj

Neurochirurg

Szczerze i bez najmniejszego wahania polecam Pana dr Sobieraja.Moim zdaniem wspaniały specjalista, kompetentny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pan Doktor opiekuje się mną już od dłuższego czasu, ponieważ moja choroba kręgosłupa jest skomplikowana. Z tego powodu znamy się już dość długo, ale nigdy przed wizytami u Pana Doktora nie słyszałem od innych pacjentów ani jednej negatywnej opinii o nim. Poza tym człowiek bardzo miły, uważnie słuchający chorych i wyrozumiały w stosunku do ich problemów.A co najważniejsze,uważam, zawsze gotowy do tego, aby szukać jak najlepszych rozwiązań, aby pokonać chorobę. Serdecznie dziękuję Panie doktorze.
Wdzięczny pacjent Cezary.

Szczerze polecam tego specjalistę! Mega profesjonalne podejście do pacjenta! Brakuje takich ludzi w naszej służbie zdrowia :)

Świetny lekarz, bardzo kompetentny, życzliwy, traktujacy z szacunkiem każdego pacjenta.Polecam wszystkim potrzebujacym.

Co tu dużo pisać ...najlepszy lekarz pod słońcem. Przez siedem lat męki i tułaczki od lekarza do lekarza trafiłam na Niego. Jako jedyny wykrył mi chorobę ,na której nie poznało się 10 specjalistów (w tym profesorowie).Gdy trafiłam do dr.Sobieraja mój stan był fatalny (problemy z poruszaniem ,zawroty głowy ,wymioty ,ból głowy ,problemy z mową i zaburzenia pola widzenia).Dzisiaj cieszę się życiem i macierzyństwem. Doktor uratował mi życie i dał szanse na nowe lepsze. Aktualnie jestem pod opieką Doktora i z dolegliwosci jakie mi dolegały pozostały tylko zaburzenia pola widzenia...ale mam nadzieje ,ze niedługo i ten problem się rozwiąże,gdyż dr.Sobieraj skierował mnie do najlepszej okulistki dr.Miller. Polecam wszystkim Doktora ,gdyż jest wybitnym fachowcem ,a w dodatku DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Mój Anioł Stróż ! Pacjentka Katarzyna ze Szczytna.

Witam mam 34 lata i przeszedłem operację metodą PLDD na poziomie L4L5 oraz L5S1. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam że Pan doktor Andrzej Sobieraj, to znakomitej klasy fachowiec. Miałem trudności z chodzeniem ból był okropny, postępujący brak czucia nogi. Natomiast po operacji wiem że można żyć normalnie i nie cierpieć. Zanim trafiłem do Pana doktora przeszedłem liczne błędne diagnozy, niepotrzebną farmakologię - delikatnie mówiąc piekło. Wiem jedno, że jeśli się trafi pod opiekę Pana doktora i słucha się jego zaleceń to szybki powrót do zdrowia jest gwarantowany. Pozdrawiam wdzięczny pacjent Krzysztof Chmielewski.

Niedawno minął rok od drugiej operacji na poziomie L4/L5 i myślałam, że z bólem będę żyć do końca swojego życia. Nie pomagały żadne leki, nie było wiadomo dlaczego i gdzie leżała przyczyna. Dopiero zalecona przez neurologa kriokomora a następnie laser i ćwiczenia połączone z masażem zmniejszyły ból. W chwili obecnej prawie funkcjonuję normalnie. Dziękuję

Witam mam 50 lat i 35 lat pracy jako ślusarz-spawacz i zniszczone dyski L-3/4 i L-4/5 duży ból w krzyżu , niemożność podjęcia pracy , neurochirurg z Krakowa po zapoznaniu się z dokumentacją i rezonansem stwierdził że muszę mieć operację i to będzie ciężka operacja i daje mi tylko 50% że nie będzie bolało . Dostałem namiary na dr. Sobieraja od siostry i dziękuje za to że mogłem poznać Pana dr. Sobieraja który mnie skonsultował i stwierdził że nie musi być żadnej operacji tylko zabieg P.L.D.D. ( PRZEZSKÓRNA LASEROWA DEKOMPRESJA DYSKU ) i daje mi 98% że nie będzie bolało . Trzy dni na zabiegu w klinice w Olsztynie u Pana dr. Sobieraja i trzy tygodnie oszczędzania się w pozycji leżącej w domu i da się funkcjonować bez bólu . Chciałbym nadmienić że jestem z Krakowa i nie żałuję mojej decyzji ponieważ Pan dr. Sobieraj jest wspaniałym i rzetelnym neurochirurgiem , potrafiącym wszystko spokojnie i rzeczowo wytłumaczyć . A teraz znów do pracy ! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !!! ( A w Krakowie mieli mnie pokroić :-(

Z pełną odpowiedzialnością, polecam każdej osobie wymagającej pomocy neurochirurgicznej, Pana dr. Andrzeja Sobieraja. Proszę pamiętać (do do tych, którzy piszą negatywne opinie o Panu doktorze, że lekarz nie jest cudotwórcą a proces leczenia niekiedy jest długotrwały). Pan dr. Andrzej Sobieraj w pełni zasługuje na bardzo dobrą opinię. Jest doskonałym fachowcem i pracuje w doskonałej Klinice w której leczy się ludzi bez względu na wiek czy status społeczny. Niewątpliwie jest to zasługa całego zespołu świetnych lekarzy. Dziękuję po raz kolejny Panie doktorze.

Moja siostra była dwa razy operowana przez dr Sobieraja, drugi raz pod koniec kwietnia 2014. Operacja się udała, ale ból nie ustąpił - bolało i boli nadal -nie bardzo wiadomo czemu. Być może wpływ miało to, że przez dwa dni była bez odpowiednich leków - bo kolega dr Sobieraja wypisał ją ze szpitala bez wypisu, recept i skierowania na zdjęcie szwów. Całe szczęście, że jest pod stałą opieką neurologa i szybko uzyskała fachową pomoc.

Poniższa opinia jest kompletnie bezzasadna i krzywdząca. "Ranking ..." powninien być źródłem informacji o kompetencjach lekarza, a jeżeli już zdecydował/-a się Pan/Pani poruszać tematy dot. uprzejmości, jej braku... etc. proponuję swoje sądy poprzeć przynajmniej jednym przykładem lub nie dodawać takich opinii pod wpływem emocji. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności tego lekarza, holistycznego podejścia do pacjenta i postawy, którą prezentuje chociażby podczas tłumaczenia procesu leczenia. Natomiast wnioski wyciągnięte z pojedynczych obserwacji (bo każdy może mieć gorszy dzień) nie mogą mieć wpływu na ogólną ocenę, bo dr Sobieraj przede wszystkim potrafi leczyć.