dr Andrzej Sobieraj

2,7
2,4
2,7
2,6

Dziękuję P.Doktorowi za opiekę w szpitalu w Łowiczu .Przyjechałam na badania , gdzie szybko i profesjonalnie zrobiono mi potrzebne badania .Akurat trafiłam na salę gdzie ordynatorem był P Doktor A.Sobieraj .Dziękuję Doktorze za pomoc , za wyjątkowo szczegółowy opis moich badań .Polecam każdemu opiekę w szpitalu Pana Doktora .Wdzięczna pacjentka

Wcale nie jest zainteresowany w leczeniu ludzi! Takim doktoram nie powinno być miejsca w szpitalach😠

Przy leczeniu Prywatnym Pan doktor również niezbyt zainteresowany stanem pacjenta, bardziej pieniążkami. Tata leczył się u niego jakiś czas prywatnie, niczego to leczenie nie przyniosło. Dodatkowo raz poszedł tylko po receptę bo brakło mu leków pomiędzy wizytami, zapłacić musiał oczywiście jak za normalną wizytę...

Powiedział że już nie ma szans na przeżycie po zabraniu taty do innego szpitala kilka dni na intensywnej terapi i człowiek żyje. POPROSTU TRZEBA CHCIEĆ LECZYĆ... a nie kase do kieszeni brać i śmiać sie z ludzkiego nieszczęścia.

Niestety, zarówno dziadek, jak i babcia, którzy byli pod opieką pana doktora podczas pobytu w szpitalu nie otrzymali w pełni fachowej pomocy. Niekompletna diagnostyka, powierzchowne traktowanie. No cóż..trzeba popracować na zaufanie i zadowolenie pacjentów.

Dr Sobieraj zajmował się moją Mamą w czasie jej pobytu w szpitalu. Chociaż lekarzem prowadzącym była inna osoba, ordynator był doskonale zorientowany. Mimo nawału pracy nigdy mnie nie zbył. W każdej chwili, kiedy nie był zajęty innym pacjentem, mogłam z nim porozmawiać, wyjaśnić wątpliwości, zapytać o wyniki badań. Bardzo życzliwy, uśmiechnięty i, przede wszystkim, kompetentny. Kiedy dr Sobieraj miał dyżur wiedziałam, że Mama jest w dobrych rękach.

Można kojfnąć na serce przed nim nawet na człowieka nie spojrzy.

Można kojfnąć na serce przed nim nawet na człowieka nie spojrzy.