lekarz Andrzej Sochaj

EKG, Kardiolog

Pan doktor ewidentnie się zmienił od jakiegoś czasu, trudno powiedzieć czego oczekuje... Najlepiej, żeby pacjent sam się leczył a jemu dał święty spokój. Jest niegrzeczny i opryskliwy, nawet jeśli chodzi się do niego prywatnie. Przez kilka lat byłam zadowolona, teraz raczej poszukam innego lekarza. Powołanie pana doktora chyba minęło. Przykre.

Lekarz z powołania.Dba o chorego człowieka.Lezałam na kardiologii ponad tydzien i nie wykonali mi nawet podstawowych badań.Na pierwszej wizycie u doktora Sochaja od razu dostałam skierowanie na koronarografię.Wlasnie czekam na to badanie Czlowiek wychodzi od tego lekara zdrowszy.

Czlowiek wychodzi od tego lekara zdrowszy.

Miałem duże problemy z nadciśnieniem, na wizycie lekarz przeprowadził dokładny wywiad dzięki czemu ustalił mi leki, które regularnie biorę i muszę przyznać,że mój stan zdrowia się polepszył. Polecam Pana doktora każdemu kto ma problemy z ciśnieniem.

Byłem u tego lekarza już kilka razy. Pomimo młodego wieku mam bardzo stresujący tryb życia. Zaniepokoiły mnie duszności i kłucie w klatce piersiowej. Lekarza polecił mi znajomy. Musze powiedzieć, że jestem mu bardzo wdzięczny! Doktor Sochaj przed wizytą zlecił ekg, szczegółowo przeprowadził ze mną wywiad i dał odpowiednie leki. Gorąco polecam!