mgr Andrzej Sozoniuk

Psycholog

Jeśli myślisz, że dla Twojego dziecka nie ma już żadnego ratunku, jeśli masz dość życia i nie wiesz co dalej robić, zadzwoń do Pana Andrzeja. Człowiek - Cudotwórca. Wchodzi, ocenia sytuację, robi swoje, jest efekt..Najbardziej niezwykle jest to, że metody są proste i naprawdę działają . Jest świetny. I nie odmawia pomocy. Jest tylko jeden warunek, musisz współpracować i słuchać . Po to, żeby utrwalić cały wysiłek włożony w pracę z dzieckiem. Ma w sobie pokłady empatii i zależy mu na każdym dziecku. Mega konkretny ! Poza tym delikatny, wrażliwy ...

Ma w sobie pokłady empatii i zależy mu na każdym dziecku. Mega konkretny !
Poza tym delikatny, wrażliwy i świetny obserwator😁

Jesli szukacie specjalisty ktory ukierunkuje was jak postepowac i zyc z dzieckiem ktore ma deficyty rozwojowe to szczerze polecam. Pan Andrzej rozladowuje wszystkie zle emocje i w dziecku i rodzicu. Wszystko tlumaczy,pokazuje , objasnia...bez zbednych wywodow. Dzieli sie swoja wiedza a przy tym w kontakcie z dzieckiem jest bardzo skuteczny....polecam z calego serca bo wiem ze moje dzieci sa w dobrych rekach

Bardzo się cieszę, że udalo nam się nawiązać kontakt z Panem Andrzejem. Jest osobą o ogromnym doświadczeniu. Potrafi rzeczowo ocenić sytuację i w jasny, konkretny sposób pokazać jak dziecku pomóc a rodzicom zapala światełko w tunelu. Jest przy tym osobą bardzo ciepłą, życzliwą i serdeczną. Lubi swoją pracę i jej efektu są bardzo szybko zauważalne. Bardzo polecam.

Pan Andrzej jest ciepłą i serdeczną osobą, która swój zawód wykonuje z wielką pasją. Skuteczny psycholog, świetny terapeuta z powołania godny szczególnego polecenia. Dzięki rozmowom potrafi obrać dobry kierunek terapii ,leczenia .Dopełnia wszelkich starań, by efekty leczenie pojawiły się jak najszybciej.Posiada duże doświadczenie, co przekłada się na najlepsze efekty jego pracy. Bardzo polecam !!!

Terapeuta nie uległ manipulacjom mojego dziecka, "rozszyfrował" syna już podczas pierwszego spotkania, a raczej pierwszych chwil. To było znamienne. Malec wchodzi na głowę prawie każdemu, najpierw pięknie się uśmiecha, proponuje aktywności i na ogół wszyscy w to wchodzą. I ubolewają, że są trudne zachowania...Tu jest zupełnie inaczej. To trzeba zobaczyć. Zasady są ustalone i konsekwentnie realizowane. Przy tym wszystkim Pan Andrzej jest wspierający dla rodziców. Z takim terapeutą można czuć się bezpieczniej! Polecam. Tym, który cenią zaangażowanie, wysokie kompetencje. Wszystkim! Gościu jest po prostu super!

Cudowny człowiek, doskonały specjalista! Potrafi trafić do dziecka. Umie nakłonić je do współpracy, pokonać lęki i złe nawyki, rozwinąć kreatywność, pomaga w wychowaniu. Pan Andrzej daje nieocenione wsparcie dla rodziców wszędzie tam, gdzie potrzebne jest podniesienie samooceny dziecka, pomoc w trudnych emocjach nastolatka, czy praca z agresją. Szczerze Polecam !!!

Naprawdę szczerze polecamy Pana Andrzeja! Jest to człowiek który posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie postępowania z dziećmi ze spektrum autyzmu. Chętnie się nią dzieli i wyjaśnia złożoność problemu. Wszystko wytłumaczył jasne i zrozumiałe. Jego rady pomogły nam w obraniu odpowiedniego kierunku terapii.

Naprawdę szczerze polecamy Pana Andrzeja!

Wspaniały specjalista. Podchodzi do każdego indywidualnie. Wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale. Widać że to terapeuta z powołania a takich teraz mało. Zdobyl moja zaufanie od razu. Ciepły i uprzejmy człowiek. Uważam że nie ma lepszego niż ON! Polecam z całego serca!

Pan Andrzej do swojej pracy podchodzi z pasją, jest osobą o rozległej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej.Potrafi pomóc szybko i profesjonalnie. Wzbudza zaufanie.

Wyróżniający się profesjonalista. Wnikliwy obserwator. Jestem pod wrażeniem tej wizyty i dzielę się swoimi wrażeniami z innymi terapeutami. Ja, mama chłopca z wyzwaniem rozwojowym, która zadzwoniła z prośbą o radę...i oto zjawia się Pan, który ku mojemu zdziwieniu nie uległ