mgr Andrzej Sozoniuk

Psycholog

Jeśli myślisz, że agresja u Twojego dziecka nigdy się nie skończy i nikt nie jest w stanie Mu pomóc, jesteś u kresu sił i nie wiesz co masz dalej robić; bo farmakologia nie działa, terapeuci rozkładają ręce, to koniecznie zadzwoń do Pana Andrzeja. Pan Andrzej to wybitny specjalista, posiada wiedzę i bardzo duże doświadczenie w zakresie postępowania z dziećmi z problemami w rozwoju i pracy z agresją u tych małych i dużych ze spektrum autyzmu. Jest to zwykły człowiek o niezwykłej osobowości, do swojej pracy podchodzi z pasją, nie odmawia pomocy, bo zależy mu na każdym dziecku. Ma niezwykły dar, gdyż wskazuje proste metody pracy, ale skuteczne, jak pomóc dziecku a także zatrzymać agresje. Jedyny warunek to ścisła współpraca rodziny z terapeutą. Pan Andrzej jest pierwszym terapeutą, który nie przestraszył się mojego syna i mu nie uległ. Teraz już wiem, że damy radę, bo mamy profesjonalną pomoc.

SOS zachowania trudne, profesjonalna i skuteczna pomoc w trudnych agresywnych zachowaniach.

POLECAM

Jeśli myślisz, że dla Twojego dziecka nie ma już żadnego ratunku, jeśli masz dość życia i nie wiesz co dalej robić, zadzwoń do Pana Andrzeja. Człowiek - Cudotwórca. Wchodzi, ocenia sytuację, robi swoje, jest efekt..Najbardziej niezwykle jest to, że metody są proste i naprawdę działają . Jest świetny. I nie odmawia pomocy. Jest tylko jeden warunek, musisz współpracować i słuchać . Po to, żeby utrwalić cały wysiłek włożony w pracę z dzieckiem. Ma w sobie pokłady empatii i zależy mu na każdym dziecku. Mega konkretny ! Poza tym delikatny, wrażliwy ...

Ma w sobie pokłady empatii i zależy mu na każdym dziecku. Mega konkretny !
Poza tym delikatny, wrażliwy i świetny obserwator😁

Jesli szukacie specjalisty ktory ukierunkuje was jak postepowac i zyc z dzieckiem ktore ma deficyty rozwojowe to szczerze polecam. Pan Andrzej rozladowuje wszystkie zle emocje i w dziecku i rodzicu. Wszystko tlumaczy,pokazuje , objasnia...bez zbednych wywodow. Dzieli sie swoja wiedza a przy tym w kontakcie z dzieckiem jest bardzo skuteczny....polecam z calego serca bo wiem ze moje dzieci sa w dobrych rekach

Bardzo się cieszę, że udalo nam się nawiązać kontakt z Panem Andrzejem. Jest osobą o ogromnym doświadczeniu. Potrafi rzeczowo ocenić sytuację i w jasny, konkretny sposób pokazać jak dziecku pomóc a rodzicom zapala światełko w tunelu. Jest przy tym osobą bardzo ciepłą, życzliwą i serdeczną. Lubi swoją pracę i jej efektu są bardzo szybko zauważalne. Bardzo polecam.

Terapeuta nie uległ manipulacjom mojego dziecka, "rozszyfrował" syna już podczas pierwszego spotkania, a raczej pierwszych chwil. To było znamienne. Malec wchodzi na głowę prawie każdemu, najpierw pięknie się uśmiecha, proponuje aktywności i na ogół wszyscy w to wchodzą. I ubolewają, że są trudne zachowania...Tu jest zupełnie inaczej. To trzeba zobaczyć. Zasady są ustalone i konsekwentnie realizowane. Przy tym wszystkim Pan Andrzej jest wspierający dla rodziców. Z takim terapeutą można czuć się bezpieczniej! Polecam. Tym, który cenią zaangażowanie, wysokie kompetencje. Wszystkim! Gościu jest po prostu super!

Pan Andrzej jest ciepłą i serdeczną osobą, która swój zawód wykonuje z wielką pasją. Skuteczny psycholog, świetny terapeuta z powołania godny szczególnego polecenia. Dzięki rozmowom potrafi obrać dobry kierunek terapii ,leczenia .Dopełnia wszelkich starań, by efekty leczenie pojawiły się jak najszybciej.Posiada duże doświadczenie, co przekłada się na najlepsze efekty jego pracy. Bardzo polecam !!!

Cudowny człowiek, doskonały specjalista! Potrafi trafić do dziecka. Umie nakłonić je do współpracy, pokonać lęki i złe nawyki, rozwinąć kreatywność, pomaga w wychowaniu. Pan Andrzej daje nieocenione wsparcie dla rodziców wszędzie tam, gdzie potrzebne jest podniesienie samooceny dziecka, pomoc w trudnych emocjach nastolatka, czy praca z agresją. Szczerze Polecam !!!

Naprawdę szczerze polecamy Pana Andrzeja! Jest to człowiek który posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie postępowania z dziećmi ze spektrum autyzmu. Chętnie się nią dzieli i wyjaśnia złożoność problemu. Wszystko wytłumaczył jasne i zrozumiałe. Jego rady pomogły nam w obraniu odpowiedniego kierunku terapii.

Naprawdę szczerze polecamy Pana Andrzeja!

Wspaniały specjalista. Podchodzi do każdego indywidualnie. Wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale. Widać że to terapeuta z powołania a takich teraz mało. Zdobyl moja zaufanie od razu. Ciepły i uprzejmy człowiek. Uważam że nie ma lepszego niż ON! Polecam z całego serca!

Pan Andrzej do swojej pracy podchodzi z pasją, jest osobą o rozległej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej.Potrafi pomóc szybko i profesjonalnie. Wzbudza zaufanie.