mgr Andrzej Sozoniuk

Psycholog

Ten Pan był u nas w domu 2 lata temu, gdy kompletnie nie potrafiliśmy poradzić sobie z atakami agresji, krzyku naszego dziecka. Stan syna nie pozwalał naszej rodzinie funkcjonować. Każde wyjście z domu kończyło się strasznymi, nieraz wielogodzinnymi atakami płaczu, paniki, agresji. Staraliśmy się dawać synkowi wszystko co chciał, wyprzedzać nawet jego myśli, byle zapobiec tym okropnym, destrukcyjnym stanom. Niestety było to na nic. Pan Andrzej spędził u nas kilka godzin, wytłumaczył co i jak. Było to niczym gwałtowne potrząśniecie nami. Dostaliśmy konkretne wskazówki. Ćwiczyliśmy postępowanie przy Panu Andrzeju. Psychologowie z różnych poradni nie mieli dla nas niestety żadnych odkrywczych rad. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę, wdrożyliśmy wskazówki Pana Andrzeja i choć pierwszy miesiąc był okropny, to naprawdę odzyskaliśmy nasze dziecko. Wiadomo, że spektrum autyzmu jest czymś na całe życie i się tego nie wyleczy, ale naprawdę można znacząco poprawić funkcjonowanie i zachowanie dziecka, tak by nie paraliżowało życia całej rodziny. Teraz syn jest 5.5 letnim przedszkolakiem, bardzo mądrym, pięknie wypowiadającym się chłopcem, który umie już czytać i pisać. Po agresji i autoagresji nie ma nawet śladu. Pracujemy obecnie nad zawiązywaniem kontaktu z rówieśnikami, bo z tym ma problem. Dziękujemy bardzo za Pana pracę i zaangażowanie.

Jeśli myślisz, że agresja u Twojego dziecka nigdy się nie skończy i nikt nie jest w stanie Mu pomóc, jesteś u kresu sił i nie wiesz co masz dalej robić; bo farmakologia nie działa, terapeuci rozkładają ręce, to koniecznie zadzwoń do Pana Andrzeja. Pan Andrzej to wybitny specjalista, posiada wiedzę i bardzo duże doświadczenie w zakresie postępowania z dziećmi z problemami w rozwoju i pracy z agresją u tych małych i dużych ze spektrum autyzmu. Jest to zwykły człowiek o niezwykłej osobowości, do swojej pracy podchodzi z pasją, nie odmawia pomocy, bo zależy mu na każdym dziecku. Ma niezwykły dar, gdyż wskazuje proste metody pracy, ale skuteczne, jak pomóc dziecku a także zatrzymać agresje. Jedyny warunek to ścisła współpraca rodziny z terapeutą. Pan Andrzej jest pierwszym terapeutą, który nie przestraszył się mojego syna i mu nie uległ. Teraz już wiem, że damy radę, bo mamy profesjonalną pomoc.

SOS zachowania trudne, profesjonalna i skuteczna pomoc w trudnych agresywnych zachowaniach.

POLECAM

Jeśli myślisz, że dla Twojego dziecka nie ma już żadnego ratunku, jeśli masz dość życia i nie wiesz co dalej robić, zadzwoń do Pana Andrzeja. Człowiek - Cudotwórca. Wchodzi, ocenia sytuację, robi swoje, jest efekt..Najbardziej niezwykle jest to, że metody są proste i naprawdę działają . Jest świetny. I nie odmawia pomocy. Jest tylko jeden warunek, musisz współpracować i słuchać . Po to, żeby utrwalić cały wysiłek włożony w pracę z dzieckiem. Ma w sobie pokłady empatii i zależy mu na każdym dziecku. Mega konkretny ! Poza tym delikatny, wrażliwy ...

Ma w sobie pokłady empatii i zależy mu na każdym dziecku. Mega konkretny !
Poza tym delikatny, wrażliwy i świetny obserwator😁

Naprawdę szczerze polecamy Pana Andrzeja! Jest to człowiek który posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie postępowania z dziećmi ze spektrum autyzmu. Chętnie się nią dzieli i wyjaśnia złożoność problemu. Wszystko wytłumaczył jasne i zrozumiałe. Jego rady pomogły nam w obraniu odpowiedniego kierunku terapii.

Naprawdę szczerze polecamy Pana Andrzeja!

Bardzo się cieszę, że udalo nam się nawiązać kontakt z Panem Andrzejem. Jest osobą o ogromnym doświadczeniu. Potrafi rzeczowo ocenić sytuację i w jasny, konkretny sposób pokazać jak dziecku pomóc a rodzicom zapala światełko w tunelu. Jest przy tym osobą bardzo ciepłą, życzliwą i serdeczną. Lubi swoją pracę i jej efektu są bardzo szybko zauważalne. Bardzo polecam.

Jesli szukacie specjalisty ktory ukierunkuje was jak postepowac i zyc z dzieckiem ktore ma deficyty rozwojowe to szczerze polecam. Pan Andrzej rozladowuje wszystkie zle emocje i w dziecku i rodzicu. Wszystko tlumaczy,pokazuje , objasnia...bez zbednych wywodow. Dzieli sie swoja wiedza a przy tym w kontakcie z dzieckiem jest bardzo skuteczny....polecam z calego serca bo wiem ze moje dzieci sa w dobrych rekach

Pan Andrzej jest ciepłą i serdeczną osobą, która swój zawód wykonuje z wielką pasją. Skuteczny psycholog, świetny terapeuta z powołania godny szczególnego polecenia. Dzięki rozmowom potrafi obrać dobry kierunek terapii ,leczenia .Dopełnia wszelkich starań, by efekty leczenie pojawiły się jak najszybciej.Posiada duże doświadczenie, co przekłada się na najlepsze efekty jego pracy. Bardzo polecam !!!

Terapeuta nie uległ manipulacjom mojego dziecka, "rozszyfrował" syna już podczas pierwszego spotkania, a raczej pierwszych chwil. To było znamienne. Malec wchodzi na głowę prawie każdemu, najpierw pięknie się uśmiecha, proponuje aktywności i na ogół wszyscy w to wchodzą. I ubolewają, że są trudne zachowania...Tu jest zupełnie inaczej. To trzeba zobaczyć. Zasady są ustalone i konsekwentnie realizowane. Przy tym wszystkim Pan Andrzej jest wspierający dla rodziców. Z takim terapeutą można czuć się bezpieczniej! Polecam. Tym, który cenią zaangażowanie, wysokie kompetencje. Wszystkim! Gościu jest po prostu super!

Wyróżniający się profesjonalista. Wnikliwy obserwator. Jestem pod wrażeniem tej wizyty i dzielę się swoimi wrażeniami z innymi terapeutami. Ja, mama chłopca z wyzwaniem rozwojowym, która zadzwoniła z prośbą o radę...i oto zjawia się Pan, który ku mojemu zdziwieniu nie uległ

Pan Andrzej do swojej pracy podchodzi z pasją, jest osobą o rozległej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej.Potrafi pomóc szybko i profesjonalnie. Wzbudza zaufanie.