mgr Andrzej Sozoniuk

Psycholog

Wspaniały specjalista. Podchodzi do każdego indywidualnie. Wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale. Widać że to terapeuta z powołania a takich teraz mało. Zdobyl moja zaufanie od razu. Ciepły i uprzejmy człowiek. Uważam że nie ma lepszego niż ON! Polecam z całego serca!

Cudowny człowiek, doskonały specjalista! Potrafi trafić do dziecka. Umie nakłonić je do współpracy, pokonać lęki i złe nawyki, rozwinąć kreatywność, pomaga w wychowaniu. Pan Andrzej daje nieocenione wsparcie dla rodziców wszędzie tam, gdzie potrzebne jest podniesienie samooceny dziecka, pomoc w trudnych emocjach nastolatka, czy praca z agresją. Szczerze Polecam !!!

Wspaniały lekarz ,rozumie pacjenta ,duzo mi pomógł.Polecam

Wspaniały lekarz ,rozumie pacjenta ,duzo mi pomógł.Polecam

Psycholog mający duże doświadczenie w terapii osób z autyzmem, zarówno młodszych jak i starszych.Umie doradzić w kwestii trudnych zachowań co jest częste przy schorzeniu jakim jest autyzm.Polecam go jako psychologa i człowieka :)

Świetny terapeuta! Kompetentny i bardzo zaangażowany w swoją pracę. Z ogromnymi pokładami cierpliwości i życzliwości. Potrafi słuchać i zawsze służy radą. Terapia daje zdumiewające efekty właściwie na każdym polu. Szczerze polecam!!!

wspaniały człowiek, kompetentny, wysokiej klasy fachowiec,

wspaniały człowiek, kompetentny, wysokiej klasy fachowiec,

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalny. Bardzo dobrze radzi siobie z trudnym tematem autyzmu.

psycholog godny zaufania, profesjonalnie i z taktem podchodzi do pacjęta

psycholog godny zaufania, profesjonalnie i z taktem podchodzi do pacjęta

Bardzo ciepły i obdarzony ogromnym sercem człowiek. Kompetentny i wzbudzający zaufanie, a także sympatię psycholog zajmujący się poważnym problemem autyzmu. Potrafi z właściwym sobie poczuciem humoru dotrzec do drugiego człowieka, wysłuchac go, pomóc. Oddany swojej pracy, która jak się wydaje jest jego pasją.