dr hab. n. med. Andrzej Stanek

1,3
1,7
1,3

Ten lekarz nie powinien stykac sie z pacjentami, a zwlaszcza z kobietami, które potrzebuja pomocy. Bardzo niegrzeczny i pozbawiony empatii. Brak profesjonalizmu, zastrasza otoczenie. Jak najdalej od takich ludzi, wspólczuje tym, którzy wpadną w jego ręce.

jedna wielka porażka-tylko pieniądz się liczy

jedna wielka porażka-tylko pieniądz się liczy

Jeżeli chodzi o tego lekarza to nie polecam go a wręcz odradzam.Wszyscy się go obawiają bo jest ordynatorem i nie wiem czy nie da się go zmienić.Jest złym lekarzem,nie tłumaczy co i jak,wymyśla różne dziwne rzeczy których nie ma.Przy porodzie nie zajął się wogóle mną-nic zero!!!Po prostu bardzo odradzam tego lekarza!!!