prof. zw. dr hab. Andrzej Starczewski

Ginekolog

6 lat szukaliśmy lekarza, który pomógłby nam w leczeniu niepłodności. W tym czasie przeżyliśmy wiele chwil załamania spowodowanymi diagnozami różnych "specjalistów". Od pół roku jestem pacjentką Pana Profesora i od 12 tygodni w upragnionej ciąży:) Wspaniały człowiek i bardzo profesjonalny lekarz. Prowadzi naszą ciążę i jesteśmy mu bardzo wdzięczni za serce wkładane w swoją pracę. Polecamy każdej pacjentce.

Pan profesor jest bardzo miłym człowiekiem, który wzbudza zaufanie. na dzień dzisiejszy jestem po operacji endometriozy i bardzo się cięsze że mam to już za sobą. pomomo bólu i cierpienia jestem zadowolona z pobytu w szpitalu w Policach ponieważ jest tam najlepsza i najmilsza opieka. serdecznie dziękuję. G.Sz.

serdecznie dziękuję. G.Sz.

Leczę się u Pana Profesora od kilkunastu lat, polecam nikomu innemu nie ufam, wyprowadził mnie z bardzo poważnych opresji,gdzie inni lekarze bagatelizowali sytuację

wysłuchał, podbudował, pocieszył a przede wszystkim dał skierowanie do szpitala na oddział, gdzie miała nastąpić szczegółowa diagnostyka. Profesor podszedł do mojego przypadku bardzo profesjonalnie! Skierowanie dostałam od razu - na pierwszej wizycie! Bardzo kompetentny lekarz!

Przez kilka lat walczyłam z niepłodnością bez skutecznie ale kiedy trafiłam do tego lekarza od razu ostro się za mnie wziął i leczenie(4 letnie)przyniosło mi synusia,który dzisiaj ma już 5 lat. Bardzo Polecam, bo to naprawdę konkretny lekarz.

Polecam wszystkim. Naprawde warto.Pan Starczewski jest bardzo dobrym, konkretnym i profesjonalnym lekarzem.Jestem już 5 lat u Pana prof. i nigdy nie pomyślałam o zmianie.

Pan profesor jest wspaniałym lekarzem, leczę się od 13 lat, nie zmienię na innego lekarza.

super lekarz!!! prowadzi mi właśnie drugą ciążę. jestem z niego bardzo zadowolona!!!

Doskonały specjalista a zarazem wspaniały człowiek.

Doskonały specjalista a zarazem wspaniały człowiek.

Polecam kobietom, zwłaszcza w skomplikowanych przypadkach. Rewelacja. Jestem zdrowa. Mimo endometriozy (wyleczonej przez P. profesora) jestem w ciąży!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin