prof. zw. dr hab. Andrzej Starczewski

Polecam wizytę u Pan Profesora, który jest bardzo rzeczowy i zaangażowany w diagnostykę i leczenie, a przy tym miły, przesympatyczny i cierpliwy. A przede wszystkim działa natychmiast w walce o zdrowie pacjentki, wykorzystując najnowsze metody diagnostyki oraz leczenia i jest to działanie profesjonalne i bardzo skuteczne. Pan Profesor jest empatyczny, oferuje fachową pomoc w powrocie do zdrowia, wizyta w gabinecie jest komfortowa. Jestem już po histeroskopii-polip macicy usunięty, endometrium po badaniu histopatologicznym, leczone hormonalnie. Dziękuję Panie Profesorze

Najlepszy specjalista, moja ocena w każdym kryterium to 5/5. Profesor kwalifikował mnie do operacji usunięcia dużego mięśniaka (laparotomia) Sprawdził się w tej roli świetnie zarówno przed operacją, jak i po niej. Wszystko dokładnie wyjaśnione, okazana pomoc i wsparcie, szybka reakcja na bóle. Cierpliwość oraz podejście indywidualne. Dokładnie wytłumaczone zalecenia związane z dojściem do siebie, możliwymi sytuacjami, które mogą się wiązać z czasem rekonwalescencji oraz zalecenia na dalsze miesiące. Wyszłam ze szpitala z każdą odpowiedzią, bez dodatkowych pytań z mojej strony. Polecam serdecznie!

Mam zaburzenia hormonalne. Byłam wcześniej u kilku ginekologów na nfz i żaden nie chciał dać mi skierowania na zbadanie choćby 1 hormonu. Usłyszałam : "Jak nie ma pani zamiaru zajść w ciążę, to nie ma sensu robić badań hormonalnych". Zdecydowałam się w końcu pójść do pana Profesora. Już na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na jednodniowe kompleksowe badania hormonalne do szpitala na Unii Lubelskiej, gdzie jest ordynatorem oddziału ginekologii. Choć wizyta była w gabinecie prywatnym, to skierowanie do szpitala jednak na nfz. Na oddział zostałam przyjęta bez problemu już na następny dzień (akurat wypadał 2 dzień cyklu, kiedy najlepiej zrobić badania). Bardzo polecam Profesora! Zadaje pytania i nie spieszy się. Odpowiada na wszystkie moje pytania. Jak dotąd byłam już na 2 wizytach i każda trwała prawie pół godziny. Na drugiej powoli analizował wyniki badań i starannie rozważał jakie dobrać leczenie, biorąc pod uwagę różne czynniki.

Czytam te opinie i zastanawiam się, skąd one się biorą. Chyba że piszą to osoby, które chodzą do doktora prywatnie. No tak, aby doktor był miły to trzeba osobno zapłacić. Nie wystarczą grube tysiące, które płacimy na fundusz zdrowia. Opiszę sytuację. Mama w październiku została zdiagnozowana w poradni przyszpitalnej. Stwierdzono wodniaka wymagającego usunięcia. Skirrowanie do szpitala. Z badań zrobiono tomograf, usg ginekologiczne, usg brzucha, cytologią, wyniki krwi. Termin 3 styczeń. Przyjechaliśmy na 7.00. Przyjęta na oddział około 9.45. Na izbie przyjęć badanie i wywiad z bardzo miłą młodą kompetentną Panią doktor. Decyzja - przyjęta. No ale na oddziale rządzi pan profesor. I co po 2 godzinach kwalifikuje dopiero czy kogoś przyjąć czy nie. Kwalifikacja polega na analizie dokumentów. Nie zbadał mamy. Pytanie pierwsze doktora; kto wystawił skierowanie i na tej podstawie właściwie podjął decyzję że mamy nie przyjmuje, bo dopiero później zaczął szukać jakich badań mu brakuje. Nie wiedzieliśmy, że aby być przyjętym na ten oddział trzeba najpierw prywatną wizytę zapłacić. Pan doktor zachował się po chamsku, był bardzo niegrzeczny w stosunku do mamy i do całego personelu. Zalecił aby mama znów umówiła się w poradni aby zrobić dodatkowe badanie, które wykonamy w tym samym szpitalu tylko ze zlecenia poradni a nie oddziału. Zaznaczam, że do szpitala mamy 150km w jedną stronę. Mama próbowała tłumaczyć, że my już wróciliśmy do domu , na co pan doktor stwierdził, że nie obchodzi go to. Co za problem przejechać kolejne 300km. Zaznaczam, że czekałam na miejscu, aż mamy nie przyjmą na oddział, jakie było zdziwienie, kiedy wróciliśmy do domu i dowiedzieliśmy się, że musimy wracać. W wypisie wpisał choroby, których u mamy nie stwierdzono . Nie polecam, ale nie dziwię się, że do niego chodzą prywatnie bo jak widać bez tego nie ma szansy na przyjęcie na oddział

Wyjątkowy lekarz. Wystarczyła jedna wizyta i po dwóch tygodniach byłam po operacji. Warto było jechać 250 km. do Szczecina. Dziękuję Panie Profesorze i pańskiej załodze z oddz. ginekologii.

Bardzo szczegółowe i rzetelne podejście do każdej pacjentki- ma czas i chęci do wywiadu i pełnej diagnostyki, ze spokojem opisuje sytuacje jak i opcje leczenia. Profesor podjął się poprawki po innym lekarzu- endometrioza 4st., prawie 3 lata starań o ciąże. Operacja przeprowadzona bardzo szybko od momentu wizyty(Unia Lubelska, ZS), ciąża bez wspomagania hormonalnego już w kolejnym po operacji cyklu! Z całego serca (a nawet dwóch :) ) polecam Profesora jako 'regularnego' ginekologa jak i człowieka od 'zadań specjalnych'.

Bardzo niegrzeczny i bardzo zadufany w sobie. Zero empatii. Po wizycie dzisiejszej uważam, ze powinien być ostro zdyscplinowany lub pozbawiony możliwości wykonywani zawodnu. Zachowuje się nie jak lekarz tylko przemądrzały lump.

6 lat szukaliśmy lekarza, który pomógłby nam w leczeniu niepłodności. W tym czasie przeżyliśmy wiele chwil załamania spowodowanymi diagnozami różnych "specjalistów". Od pół roku jestem pacjentką Pana Profesora i od 12 tygodni w upragnionej ciąży:) Wspaniały człowiek i bardzo profesjonalny lekarz. Prowadzi naszą ciążę i jesteśmy mu bardzo wdzięczni za serce wkładane w swoją pracę. Polecamy każdej pacjentce.

Leczę się u Pana Profesora od kilkunastu lat, polecam nikomu innemu nie ufam, wyprowadził mnie z bardzo poważnych opresji,gdzie inni lekarze bagatelizowali sytuację

Pan profesor jest bardzo miłym człowiekiem, który wzbudza zaufanie. na dzień dzisiejszy jestem po operacji endometriozy i bardzo się cięsze że mam to już za sobą. pomomo bólu i cierpienia jestem zadowolona z pobytu w szpitalu w Policach ponieważ jest tam najlepsza i najmilsza opieka. serdecznie dziękuję. G.Sz.

serdecznie dziękuję. G.Sz.