lekarz Andrzej Stefaniak

Laryngolog

Lekarz godny polecenia. Dziecko miało wycięty trzeci migdał już po dwóch dniach od wizyty. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie i w końcu skończyły się problemy z oddychaniem w nocy.

lekarz, którzy nie potrafi wyleczyc szumu w uszach "bo tak juz jest i bedzie", za to 80% czasu wizyty poswieca na PROMOWANIE SWOICH ZABIEGÓW OPERACJI PRZEGRODY NOSOWEJ namawia, namawia, namawia non stop pacjenta, drukuje mu nawet na sile specjalna "karte zdrowia", na ktorej 3/4 tekstu to jest informacja o tym jak sie zglosic na operacje przegrody nosowej trzepie kase wmawiajac kazdemu ze musi zoperowac przegrode nosowa u niego za kilka tysiecy zlotych, i to wszystko opowiada tak manipulacyjnie, ze czlowiek naprawde mu wierzy

Bardzo dobry lekarz. Zdecydowanie polecam. Miły, pogodny, bardzo dokładnie tłumaczy wszystko. Świetne podejście do dzieci. Jeździłam z dzieckiem, które miało momenty złego słyszenia do różnych laryngologów. W ciągu roku 4 różnych lekarzy diagnozowało dziecko - zawsze ta sama diagnoza "musiała być jakaś infekcja" i zapisane krople. A było coraz gorzej ze słuchem. Dopiero dr. Stefaniak postawił diagnozę i przeprowadził zabieg. W uszkach dziecka nastąpiły już zrosty przez nieprawidłowe diagnozy poprzednich lekarzy i brak leczenia. Po zabiegu dziecko jakby nagle zaczęło słyszeć. Aż się łza w oku kręci jak poprawi się standard życia dziecka i jego rozwój. Gdybyśmy nie trafili do Dr Stefaniaka to na zwykłe założenie drenów na NFZ czekalibyśmy 1,5 roku. A wtedy dziecko mogłoby ogłuchnąć totalnie przez ten okres. Wizyta i zabieg wart każdych pieniędzy - tym bardziej że już po zabiegu widzimy ogromną poprawę u dziecka.

Zdecydowanie nie polecam.Lekarz ewidentnie nie z powołania,tylko pieniadz sie liczy .Ma w nosie,ze dziecko cierpi.Szkoda czasu ,nerwow i pieniedzy sa lepsi i przyjemniejsi lekarze .Wulkan nerwow ,niemily facet .

Zdecydowanie nie polecam! a za wizyte bierze 200zł????załosne.Jest nie mily,odstrasza dzieci,krzyczy .Jeszcze raz nie polecam nikomu:(

Po prostu rewelacyjny, znający się na rzeczy lekarz!!!!!!!

Po prostu rewelacyjny, znający się na rzeczy lekarz!!!!!!!

Kontrola trzeciego migdała mojej córeczki,następnie usunięcie oraz wizyta po zabiegu.

witam.syn miał usuwany przez doktora 3 migdał,bez narkozy na tzw mądrego jasia,wszystko sprawnie szybko bez problemu,mały nic nie pamięta,a po tygodniu juz wszystko ok ,juz nie oddycha buzia,nos odetkany,polecam goraco tego lekarza cena warta zdrowia małego pacjeta,nie bójcie sie rodzice strach ma wielkie oczy,ale u pana doktora jest ok pozdrawiam pacjet

Lakarz miły, konkretny. Zbieg usunięcia migdałka przeprowadzony szybko, dziecko potem mogło być przy mamie (ważne dla małego dziecka ) .

Córka 5letnia miała usuwany 3 migdał moja opinia jaka jest? nie bede tutaj nikogo straszyć sama już do siebie doszłam a było ciężko zabieg daje dużo do życzenia widok po zabiegu przerażającya po godz wysłani do domu i sami sie dalej zamartwiajcie dziecko wynoszone z zabiegowego rozpłakane tak że ja myslałam ze ich tam poz...jam brak słow na nich rze..nia i tyle