lekarz Andrzej Stefański

1,6
1,7
1,8
1,9

Szkoda czasu i pieniędzy. Totalny dramat. Zero szczegółowego badania. Wypisał receptę na lek za 140zl po miesiącu zero efektów i wypisuje dalej to samo. Nawet nie wysłuchał co do niego mówię. Nastawiony tylko na kasę. Dwie wizyty po 150zl. Nigdy wiecej

Bardzo dobry lekarz laryngolog korzystam z jego usług od wielu lat i nigdy się na Nim nie zawiodłem Polecam Tym którzy potrzebują fachowej porady

Polecam Tym którzy potrzebują fachowej porady

Szybko sprawnie. Porada i badanie bez zbędnych ceregieli. Polecam osobom które nie lubią tracić czasu u lekarza. Jak ktoś lubi rozczulanie to do Mamy. Pomoc udzielona w 5 minut.

Nie polecam Pana Doktora, ma problem z wypisywaniem zwolnień. Nie słucha co się do niego mówi, najlepiej chodzić do pracy z antybiotykiem.

szkoda tylko że tych wszystkich opinii na temat doktora nie przeczytałam przed wizytą. Jest naprawdę bezczelny i arogancki. Najsmutniejsze jest to że byłam z córką która obserwowała to wszystko z boku.

Właśnie dzisiaj miałam okazję poznać osobiście doktora i to co napisała moja poprzedniczka oddaje wszystko co chciałam bardzo gdzieś opisać na temat doktora Stefańskiego. Potwierdzam wszystkie słowa użytkownika lili.

Muszę dodać gwiazdki bo nie ma innej opcji najchętniej dałabym 0 .Nie polecam tego lekarza nikomu byłam dwa razy i jestem bardzo zniesmaczona takim podejściem do chorego on stale mówi on wie najlepiej i następny proszę.To nie jest lekarz to jest jakaś kpina !!!Może na zawodzie się zna ale uprzejmy to na pewno nie jest.Szkoda gadać i psuć sobie humor.

Arogancki szpicel kabluje na wszystkich co pacjent powie na drugiego lekarza ja bym takiego Człowieka pozbawił prawa wykonywania zawodu on nadaje się tylko do kopania rowów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gada głupoty nie na temat i nie słucha co sie do niego mówi nie sie wytłumaczyć

Gada głupoty nie na temat i nie słucha co sie do niego mówi nie sie wytłumaczyć