dr n. med. Andrzej Stodółkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy

Miałam korzeń zęba zrośnięty z kością, a Pan doktor znalzł rozwiązanie. Bardzo miły i sympatyczny. Z uśmiechem przyjmuję każdego pacjenta. Bardzo polecam!! :)

Polecono mi Pana Doktora jako specjalistę od implantów. Bałam się strasznie a okazało się że cały zabieg trwał niewiele ponad 20 minut. I do tego atmosfera jaką wytworzył Pan Doktor była niesamowita zero stresu i pełna kompetencja. Polecam z czystym sumieniem.

Do doktora trafiłem ze złamaną żuchwą, którą poskładał do kupy. Bardzo dobry lekarz, do pacjenta podchodzi profesjonalnie, potrafi rozwiać wątpliwości i niepokoje za pomocą lekkiego dystansu i poczucia humoru. Podobno jeden z najlepszych specjalistów w kraju. Lekarz z powołania.

Usuwał mi zęby w stanie zapalnym. Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się to tak sprawnie szybko i całkowicie bezboleśnie a niestety nie zostało ich za wiele. Polecam szczerze biorąc pod uwagę pochwały jakie o nim słyszałem na poczekalni od innych pacjentów.

Jeśli chodzi o implanty to w Lublinie nie ma lepszego. Zakładał mi 4 bardzo szybko i sprawnie bez żadnych komplikacji teraz już nie pametam że miałam jakiś problem z zębami. Szczerze polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Lublin"?

prof. dr hab. n. med.
Mansur Rahnama