lekarz Andrzej Stróżyński

Endokrynolog

2,9
2,9
2,6

Nie polecam. Poszłam z wynikami badań zleconymi przez innego lekarza, bo tylko u niego był termin (lux med). Powiedział że wszystko ok. Pytania o tarczyce zbagatelizował. Powiedział że objawy się odczuwa przy tsh powyżej 10 a jak mam 4 to wszystko ok. Tyje bo za dużo jem. Nieważne że nie zmieniając nawyków żywieniowych przytylam 15 kg w rok. Mniej żreć trzeba. Na prośbę o skierowanie na inne badania hormonalne powiedział że wszystkie mam już zbadane i są ok. A mam tylko TSH i ft 4 oraz glukoze i insulinę na czczo. Zawsze zdawał o mi się że jest trochę więcej hormonów. Strata czasu

Pan doktor Stróżyński to bardzo dobry lekarz, który zdiagnozował moją chorobę, którą dwóch lekarzy wcześniej zdiagnozowało błędnie. Tamtych dwóch, mimo, że moja choroba nie jest jakaś wyjątkowa, nie chciało słuchać tylko z góry zakładali swoje. Pan Stróżynski słucha człowieka a nie patrzy tylko na wyniki badań. Jego porady, nie tylko związane z lekami i badaniami są bardzo cenne i dzięki nim dużo lepiej się czuję.

Gbur i cham. Żałuje badań na lux med. dał mi tylko Tsh a Usg tarczycy że za 3 lata....zero gadki. tyje się jak się żre a włosy wypadaja nie przez tarczyce bo tsh wg. niego idealne a mam 3,5 ha haha nie polecam

Byłam u Pana doktora na wizycie ponieważ inni lekarze nie mieli już miejsc na zaisy i to był mój błąd, lekarz zamiast wytłumaczyć mi na czym polega hashimoto zalecił z kpiną w głosie abym sobie poczytała forum albo koleżanek zapytała, byłam zdruzgotana jakością informacji oraz podejściem lekarza, byłam u tego lekarza pierwszy raz i nawet nie raczył zobaczyć moich wszystkich wyników. Jeśli chce ktoś dostać skierowanie na np. USG to ok - polecam, ale po fachową poradę radze zaczekać i iść do lepszych lekarzy.

Zdecydowanie nie polecam. Seksistowska świnia! Usłyszałam dziś, że mam przestać być kobietą i zacząć w końcu myśleć! Zdecydowanie odradzam tego "lekarza" !

zdecydowanie nie polecam i potwierdzam tylko to co inni napisali

zdecydowanie nie polecam i potwierdzam tylko to co inni napisali

Trafiłam do tego Pana przez przypadek i teraz juz wiem dlaczego były do niego wolne miejsca. Na wstępie , jeszcze przed zapoznaniem sie z wynikami i historią choroby( od 2 m-cy leczę nadczynność )stwierdził, że najlepszym dla mnie wyjściem jest operacja lub jod radioaktywny, a pozostałe leczenie to strata czasu.Na zadawane przeze mnie pytania udzielał co najmniej dziwnych odpowiedzi np żebym wyszła na ulice i zaczepiła Cyganke aby mi to wywróżyła - co najmniej dziwne poczucie humoru. Poczułam się traktowana jak idiotka i przez kilka godzin po tej nieszczęsnej wizycie byłam wściekła na siebie, że wyszłam stamtąd bez słowa ! Skandaliczne i chamskie zachowanie wobec pacjentek.Nigdy więcej tam nie wrócę.Omijajcie tego Pana szerokim łukiem

Pan doktor, bez żadnych wyników badań, powiedział, że cierpię na przypadłość wszystkich kobiet polegającą na tym, że robimy awantury i wściekamy się, gdy wszystko idzie dobrze i nie ma się do czego przyczepić. Potem okazało się, że normy przeciwciał tarczycowych mam znacznie poprzekraczane, ale nie pójdę już nigdy do tego pana.

Dr Stróżyński ma dziwne nastroje - raz byłam u niego, gdy przeżywał (dosłownie) chorobę pacjenta i pytał się mnie, jak ma mu to powiedzieć - poczułam się dziwnie i zaczęliśmy rozmawiać o jego problemie, później zajął się mną, lecz empatycznie zaczęłam się martwić razem z nim, bo był zdruzgotany. Bardzo przeżywa swoich pacjentów, wisielczego humoru nie zauważyłam.

Lekarz w mojej ocenie dziwny. Na wszelkie pytania dotyczące przyczyn mojej niedoczynności tarczycy zbywał mnie odpowiedziami ogólnikowymi.Pytałam co mi dolega i mimo zleconych przez niego badań oraz wyników nie wiedział co mi jest i dlaczego. Na pytanie czy leki jakie mi zlecił mogą mieć wpływ na moje rozdrażnienie i wybuchowość, stwierdził że wszystkie kobiety są generalnie rozdrażnione a w ciąży to już w ogóle histeryczki. Może dla kogoś to jest humor, ale dla chorego który przyszedł się dowiedzieć co mu jest -niekoniecznie. Nie polecam wizyty u tego lekarza, bo jego ...

Nie polecam wizyty u tego lekarza, bo jego komentarze moga działać na nerwy. Mam wrażenie że facet ma jakieś urojone kompleksy.