dr hab. n. med. Andrzej Suwara

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Ortopeda z II stopniem specjalizacji,absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku.
Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych.
Zajmuje sie jako ...

Specjalizuje się w chorobach kręgosłupa i stawów obwodowych.
Zajmuje sie jako jeden z nielicznych endoprotezoplastyką stawów:biodrowego,kolanowego,skokowego i ramiennego oraz rekonstrukcjami po wadliwie wygojonych złamaniach. Wieloletni pracownik Szpitala w Starachowicach Oddział Ortopedii i Chirurgii Urazowej oraz Samodzielnego Szpitala Klinicznego im.Prof.A.Grucy w Otwocku,Klinika Chirurgii Urazowej i Ortope...

Dr Suwara przeprowadził u mnie zabieg endoproteza biodra jestem 3 miesiące po zabiegu i w pełni sprawny. Bez bólu. Dziękuje za profesjonalne podejście i sprawna organizacje zabiegu.

Klinikę Medi Horizon Clinic - poleciła mi znajoma, która wykonywała drobny ortopedyczny zabieg u Doktora. Zapisałam się na wizytę do dr Andrzeja Suwary - i nie żałuję. Bardzo konkretny lekarz, mówi wprost i widać, że potrafi operować. Wykonałam w Klinice zabieg wymiany założonej 2 lata temu endoprotezy biodra - ból niemiłosierny - już następnego dnia po zabiegu ból ustał i rozpoczęła się rehabilitacja. Jestem 1,5 mca po zabiegu i wróciłam do życia. Oby więcej takich lekarzy, którzy potrafią prawdziwie pomóc pacjentowi! Pobyt w klinice wspominam bardzo miło - sympatyczni ludzie i rodzinna atmosfera - aż ciężko było się z nimi rozstawać :). Pozdrawiam serdecznie dr Andrzeja Suwarę oraz cały zespół kliniki - Do zobaczenia na kontroli za 2 tyg.

Doktor na konsultacji to może i może opowiadać. Z przyjemnością się go słucha o różnych metodach leczenia. jestem po operacji na biodro. Miałąm kiedyś wypadek i neistety od kilku lat borykałam się z bólem i trudnościami w chodzeniu. Operacja miałam w Medi Horizon Clinic, fajne miejsce. przytulne, pielgniarki bardzo miłe jak cały personel. Polecam Doktora, teraz tylko końcówka rehabilitacji i będę jak nowa :)

Bardzo dziękuję Doktorowi i całemu Perosnelowi Szpitala. Żałuję, że nie trafiłem do Doktora gdy wymieniałem biodro....niestety moja operacja w szpitalu nfz okazała się źle wykonana, miałem straszne problemy z chodzeniem i trafiłem z polecenia na rewizję tego samego biodra na zabieg do Doktora, dzięki któremu teraz chodzę i uratował moje biodro! Dziękuję

Polecam Pana Doktora oraz cały personel medyczny ze szpitala Medi Horizon. Dziękuję bardzo. Na pewno widzimy się wkrótce

Polecam z czystym sumieniem Doktora - profesjonalne podejście do Pacjenta. Bardzo dziękuję całej Ekipie z Medi Horizon Clinic!

Polecam dr Suwarę. Fachowa diagnoza. Zabieg wykonywałam w Medi Horizon Clinic, jestem już 14 dni i czuję się coraz lepiej - najważniejsze uwolniłam się od bólu. Dziękuję Panu Doktorowi i wszystkim pracownikom Medi Horizon Clinic

Polecam Doktora! pacjentką była moja babcia, która już od lat boryka się z bólem biodra. Doktor w trakcie konsultacji wszystko wytłumaczył na czym polega problem i zaproponował operację. Babcia bardzo się bała operacji, na szczęście Panie Pielęgniarki wraz z Doktorem zajęli się babcią perfekcyjnie. Babcia jest już po zabiegu, z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Jest zachwycona opieką dzienną oraz nocną. Poleca dr Andrzeja Suwarę, jest świetnym lekarzem.

Bardzo polecam Doktora Andrzeja Suwarę. Moja wizyta oraz lecenie przebiegało w Medi Horizon Clinic - ogrobny plus dla Szpitala, ponieważ posiada swój blok operacyjny. Dzięki temu nie było problemu z wykonaniem zabiegu. W trakcie konsultacji Doktor szczegółowo przeanalizował moje wyniki, zbadał oraz zalecił leczenie. Widać wiedzę i doświadczenie.

Bardzo polecam, za pomoc mojej Babci, która teraz może już chodzić bez kul i co najważniejsze bólu biodra.