lekarz Andrzej Szczechla

2,6
2,5

Dla mnie bardzo dobry lekarz... nie zmienie go na zadnego innego.Godny polecenia

Bardzo polecam tego lekarza pierwsze dziecko urodziłam mając 19 lat dodam że dziecko było martwe byłam prowadzona przez innego lekarza który miał problem martwego płodu kompletnie w tyle !!! Ale pan doktor Szczechla bardzo się interesował dlaczego tak było zlecił wszystkie badania badał co dwa tygodnie a w razie problemów przyjmował priorytetowo i tak sprowadził mojego syna na ten świat całego i zdrowego !!!! Ślicznie dziękuje doktorze :)

Ślicznie dziękuje doktorze :)

cham i prostak !!!!!!!!!!!!!!!! jest strasznie przykry , grubiański i bezczelny ! potraktował mnie jak zwierzę , nie jak kobietę ! niesamowicie przykre doświadczenie !! ODRADZAM!!!!

Potraktował mnie w sposób niewyobrażalny!stwierdził, ze jestem ostatnia tego dnia i mogę sobie poszukać informacji w internecie.Kiedy stwierdziłam , ze przytyłam po lekach antykoncepcyjnych odpowiedział, że nie mam żreć jak świnia.Gdyby mnie to nie spotkało, chyba bym nie uwierzyła.Kiedy mu zwróciłam uwagę, że źle mnie traktuje, postraszył mnie sądem i wyrzucił z gabinetu.Poszłam na skargę do kierownika przychodni,wniosłam też skargę do rzecznika praw pacjęta.W zyciu mnie nikt tak nie potraktował.

Nie polecam nikomu tego lekarza. Tak naprawdę ma gdzieś zdrowie pacjenta.

Nie polecam nikomu tego lekarza. Tak naprawdę ma gdzieś zdrowie pacjenta.

lekarz zarządał odemnie 50 zł za wyjęcie spirali a ponoć jest to bezpłatne dodam iż spirala ta spowodowała u mnie infekcje i ból był niedowytrzymania odradzam

Absolutnie nie polecam! Grzecznie zapytałam o informacje na temat USG, na co usłyszałam, w sumie to lekarz wtrącił zdanie, uwaga cytuję: " Pięć dych i zrobimy". Pragnę zaznaczyć , iż była to wizyta w przychodni publicznej. Oczywiście lekarz wyraził swe niezadowolenie w przeprowadzonym badaniu, po mej uwadze, iż nie jest to gabinet prywatny. Wizyta trwała 5min. wraz z badaniem, o którym poprostu chcę zapomnieć.

Absolutnie nie polecam!

pomimo delikatności i uprzejmości lekarza nie polecam go pacjentkom z problemami zwłaszcza częstymi infekcjami pochwy; od lat leczę się u tego pana na grzybice, pan dr na zmiane dziwi sie dziwi dlaczego wciaz to wraca albo bagatelizuje problem twierdzac, ze to nic takiego i przepisuje caly czas te same leki, po ktorych problem znika na tydzien, dwa. od 8 lat mam nadzerke, z ktora lekarz nic nie chce zrobic bo czeka (naiwnie) az urodze dziecko, choc wie doskonale, bo za kazdym razem mu mowie, ze nie planuje dzieci.moze poczekam sobie z ta nadzerka na raka szyjki macicy...o wynikach badan nie informuje od razu, o 2 gr cytologii dowiedzialam sie podczas 3 wizyty po badaniu i to dr wspomnial na zasadzie 'rozmyslania na glos', cytologie mialam robiona raz 7 lat temu, do tej pory cisza, dla niego to takze nie jest problem.
NIE POLECAM!!!

bardzo dobry lekarz poleciłabym wszystkim kobietom jest delikatny uprzejmy i kompetentny

nigdy wiecej nie pujde do tego lekarza naprawde nie polecam

nigdy wiecej nie pujde do tego lekarza naprawde nie polecam