lekarz Andrzej Szedel

Urolog

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi jak będzie wyglądał zabieg. Bardzo miły człowiek, życzyłabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta.

Do pana doktora trafiłem po szybko narastającej blokadzie odpływu moczu. Po wysłuchaniu mojego problemu i przejrzeniu dokumentacji medycznej z wynikami badań pan dr zadał mi kilka dodatkowych pytań, wykonał USG i wyjaśnił w czym problem. Następnie podjął skuteczną próbę usunięcia przeszkody w cewce moczowej i przepisał stosowne lekarstwa. Po 2 dniach ustępuje moja dolegliwość z którą borykałem się od 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pana dr i serdecznie dziękuję za szybką i skuteczną pomoc.

Wspaniały lekarz, jestem po operacji nerki, dr Andrzej Szedel to fachowe i życzliwe podejście do pacjenta , od początku do końca pobytu w szpitalu. Serdeczne podziękowania !!

Jestem zachwycony! Wcześniej byłem u innego Urologa, który źle mnie zdiagnozował. Dzięki Panu Doktorowi uniknąłem zbędnej operacji urologicznej. Serdecznie polecam. Warto!

To naprawdę jest lekarz a nie ktoś kto wykonuje wyuczony zawód lekarza. A różnica ? No cóż jest zasadnicza. Gorąco polecam.

To naprawdę jest lekarz a nie ktoś kto wykonuje wyuczony zawód lekarza.
A różnica ? No cóż jest zasadnicza.
Gorąco polecam.

Witam, Pan dr jest bardzo dobrym lekarzem.Szybko i trafnie postawił diagnozę.Pan doktor ma bogatą wiedzę, przy tym nie jest wyniosły jest uprzejmy.Zajmuje się pacjentem, interesuje się losem pacjenta nie zbywa go...po jednej wizycie.Polecam wszystkim pacjentom.

Witam,

Elokwencja to nie jest najmocniejsza strona Pana Dr, ale na całe szczęście to jego jedyna wada. Wysokiej klasy specjalista. Wszyscy urologowie chylą przed nim czoła. Rozbił mi w URSie najtwardszy kamień świata :-) Cieszę się że na niego trafiłem. Polecam!

Polecam!

doskonały lekarz, świetny fachowiec i człowiek wyjątkowej kultury osobistej , co niestety wśród lekarzy częste nie jest

lekarz mojej żony skierował mnie do pana Andrzeja na operację krzywej prostaty. Była tak strasznie przerośnięta, że nie dawało mi to spokoju. Po 40stce to duży problem. Dziś jest oki. Ale najważniejsze decyzje jeszcze przede mną. Więc uszy do góry ;)

Przyjął mnie w gabinecie na ulicy kościuszki popijajac herbatkę , szybko powiedział co mi dolega nie mówiac nic na temat zabiegu , dał skierowanie i wszystk z jego strony , skasował stówe i zadowolony ja niestety byłem zmieszany bo nie wiedziałem gdzie dalej iść , jakie sa plusy i minusy ewentualnego zabiegu. Lekarz jak wiekszość przyjmujacych w prywatnych gabinetach sa mili uprzejmi po to by zarobic !!! Wiedze moze i ma ale stosunek do ludzi ... zostawiam bez komentarza