dr n. med. Andrzej Szerle

Super podejście do pacjentki,lekarz godny polecenia.Cierpliwy,wszystko co doktor mówi jest jasne i zrozumiałe, jedyny super lekarz którego spotkałam na swojej drodze życiowej potrafi słuchać i nie lekceważyć drugiego człowieka.Polecam z całego serca!!!!

Szczerze polecam!!! To super gość! Mam nadzieję, że to niewymierający gatunek. Przy okazji dobrego zdrowia Panie doktorze.

Super lekarz! Polecam! Prowadził moja drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Super lekarz! Polecam! Prowadził moja drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Serdecznie polecam tego lekarza. Miły, cierpliwy i zna się na rzeczy :-)

Serdecznie polecam tego lekarza. Miły, cierpliwy i zna się na rzeczy :-)

Witam, wiecie gdzie oprocz Clinici Medicy Pan doktor przyjmuje? Prosiłabym o telefon kontaktowy

Długo szukałam lekarza który miał poprowadzic moją ciąże. Po długich poszukiwaniach idealnego lekarza znalazłam właśnie doktora Szerle. Baaardzo kompetentny lekarz i w dodatku niesamowicie uprzejmy. Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Polecam wszystkim panią!!!!!!!!!!!!!

Lekarz godny polecenia. Świetne poczucie humoru i kompetencja.

Lekarz godny polecenia. Świetne poczucie humoru i kompetencja.

W końcu znalazłam dobrego ginekologa :) Jak najbardziej polecam wizytę u dr Szerle. Jest kompetentny, zawsze miły, słucha, tłumaczy.

Jak najbardziej polecam tego ginekologa.Prawdziwy lekarz z powołania, teraz takich coraz mniej. Po 3 latach wędrówek po innych lekarzach trafiłam do Pana Szerle. Wystarczyły 2 wizyty i dziś jestem szczęśliwą mamą. To świetny specjalista z indywidualnym podejściem do pacjentki.

z czystym sumieniem mogę polecic dr Szerle. jest to moj drugi lekarz ginekolog, pierwszy raz bylam u kobiety i byl to moj najwiekszy blad. lekarz jak najbardziej kompetenty, mily, uprzejmy i wytlumaczy problem tak, aby pacjent mial pelna swiadomosc, a przy okazji cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji.