Szczerze polecam!!! To super gość! Mam nadzieję, że to niewymierający gatunek. Przy okazji dobrego zdrowia Panie doktorze.

Oceny, które wystawiłam dr Szerle nie są ani trochę przesadzone. W ten sposób chciałabym jeszcze raz podziękować Panu Doktorowi za w pełni udaną operację usunięcia mięśniaka (-ów) w zeszłym miesiącu, a może przede wszystkim za przekonanie mnie do pozbycia się go operacyjnie. Cieszę się również z faktu, że mimo iż mieszkam czasowo w Chicago, poddałam się tej operacji właśnie w Polsce, a konkretnie w Klinice Medice w Gdyni. Miejsce jest jak najbardziej godne polecenia, ale to Pan Doktor jest gwarantem kompetencji, fachowości, niezwykłego poczucia humoru, braku interesowności i (co niezwykle ...

Cieszę się również z faktu, że mimo iż mieszkam czasowo w Chicago, poddałam się tej operacji właśnie w Polsce, a konkretnie w Klinice Medice w Gdyni. Miejsce jest jak najbardziej godne polecenia, ale to Pan Doktor jest gwarantem kompetencji, fachowości, niezwykłego poczucia humoru, braku interesowności i (co niezwykle cenne w tym zawodzie) empatii.
Mam nadzieję również, że ten wpis pomoże kobietom wahającym się lub szukającym specjalisty godnego polecenia do zgłoszenia się do dra Szerle.

Beata

Jak najbardziej polecam tego ginekologa.Prawdziwy lekarz z powołania, teraz takich coraz mniej. Po 3 latach wędrówek po innych lekarzach trafiłam do Pana Szerle. Wystarczyły 2 wizyty i dziś jestem szczęśliwą mamą. To świetny specjalista z indywidualnym podejściem do pacjentki.

Super lekarz! Polecam! Prowadził moja drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Super lekarz! Polecam! Prowadził moja drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Świetny specjalista, do tego zawsze pogodny i życzliwy! Na pacjentki (mogę wypowiedziec się w imieniu kilku z nich)działa niczym znieczulenie - swoją osobowością, podejściem do pacjentki (tu pacjent = człowiek)potrafi załagodzić kazdą przykrą, bolesną i stresującą chwilę. Idąc na operację nie czułam lęku, wiedziłam, że Doktor zrobi to co bedzie dla mnie najlepsze- nie pomyliłam się.

Serdecznie polecam tego lekarza. Miły, cierpliwy i zna się na rzeczy :-)

Serdecznie polecam tego lekarza. Miły, cierpliwy i zna się na rzeczy :-)

z czystym sumieniem mogę polecic dr Szerle. jest to moj drugi lekarz ginekolog, pierwszy raz bylam u kobiety i byl to moj najwiekszy blad. lekarz jak najbardziej kompetenty, mily, uprzejmy i wytlumaczy problem tak, aby pacjent mial pelna swiadomosc, a przy okazji cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji.

Długo szukałam lekarza który miał poprowadzic moją ciąże. Po długich poszukiwaniach idealnego lekarza znalazłam właśnie doktora Szerle. Baaardzo kompetentny lekarz i w dodatku niesamowicie uprzejmy. Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Polecam wszystkim panią!!!!!!!!!!!!!

Musze powiedziec ze najlepsze lekarz jakiego w zyciu poznalam,bylam juz sporo razy u lekarzy ginekologow z mezem staramy sie o dziecko i szukalismy pomocy u wielu specjalistow.Jedyny lekarz z taka wiedza,zyczliwoscia,pomoca itd.. w szoku bylam po jego wizycie ze na tym swiecie sa tracy lekarze naprawde polecam

Wspaniały lekarz, uważam go za najbardziej kompetentnego ginekologa do jakiego trafiłam, jako jedyny potrafi odpowiedziec na wszystkie pytania, poświęca zawsze dużo czasu na rozmowę, dodatkowo wykazuję się empatią w stosunku do pacjentów! Wykonywał mi zabieg łyżeczkowania ciąży obumarłej, po którym nie wystąpiły żadne komplikacje, wszystko zagoiło się prawidłowo. W kolejną ciąże zaszłam bez żadnego problemu już po trzech miesiącach od zabiegu.