dr n. med. Andrzej Szlęzak

Chirurg ogólny

Wspaniały człowiek...super podejście do pacjenta, cierpliwy, wyrozumiały. Polecam doktora...ratuje nogę mojego taty, gdzie groziła mu utrata stopy. Dla nas jest Wielki i Cudowny :-) dziękujemy i pozdrawiamy :-)

Bardzo dobry fachowiec pod względem wiedzy i umiejętności. Miałam usunięty guzek krwawniczy (żylak odbytu) w warunkach ambulatoryjnych. Bałam się i chwilę pocierpiałam po zabiegu ale nie żałuję, bo pan doktor wykonał zabieg profesjonalnie a po żylaku nie ma śladu. Bardzo wszystkim polecam :-)

Lekarz cudowny ,opisywał wszystko co i jak będzie leczone po zabiegu fachowy,solidny cudowny lekarz pomimo tego że musiał trochę do niego jechać ,to nie żałuję ani trochę mało tego na pewno wrócę do takiego specjalisty

Święta cierpliwość i w stosunku do pacjenta i w leczeniu, do tego kompetencje i zaangażo- wanie (nie nazwę tego poświęceniem, bo to niemodne). Dziękuję doktorze.

wanie (nie nazwę tego poświęceniem, bo to
niemodne). Dziękuję doktorze.

To najlepszy specjalista na jakiego miałam szczęście trafić.Sympatyczny, kompetentny i wspaniały lekarz.Panie Doktorze dziękuję za udane zabiegi. Dzięki Panu mogę chodzić w mini bo po żylakach nie ma śladu. Jestem Panu ogromnie wdzięczna, bo robi Pan dla pacjentów sporo ponad normę. Wiem że nie tylko ja darzę Pana uwielbieniem:)Z całego serca dziękuję.

Panie Andrzeju, pragnę serdecznie podziękować za leczenie mojego tatuśka. Walczył Pan uparcie do samego końca, dał Pan z siebie wszystko... dbał Pan nawet o najmniejszy szczegół... jestem za to bardzo, bardzo wdzięczna... Tatuśka już z nami nie ma, ale robił Pan wszystko co było możliwe... dziękuje... Paula-córka Pana Józefa W.

Paula-córka Pana Józefa W.

znakomity fachowiec[słuszna powszechna opinia ,że wojskowi lekarze są najlepsi!!],perfekcyjnie operuje[nawet nie widać blizny],kompetentny, kolejny wybitny specjalista,który nienawidzi biurokracji

Lekarz którego bym poleciła każdemu choremu!Pomimo że leczył mnie państwowo objoł mnie taką opieką lekarską jaką mozna tylko sobie życzyć!Napewno jest to lekarz z powołania!Sprawił że ból po oparzeniu który był nie do zniesienia,był choć troche mniejszy!Dziękuje Doktorze! J.K.

Serdecznie polecam dr.nauk med.A.Szlęzaka i serdecznie dziękuję za zabieg i opiekę medyczną Dorota(płaczka)

Doktor Andrzej Szlęzak uratował moją żonę i jej nogę.

Doktor Andrzej Szlęzak uratował moją żonę i jej nogę.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Szczecin"?

Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna
Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg
Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin
ul. Niechorska 27
Gryfice
Koszalin
Świnoujście
Kamień Pomorski
Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

dr