dr n. med. Andrzej Szmurło

Dermatolog, Wenerolog

Fantastyczny człowiek, kompetentny lekarz. Uprzejmy, wyrozumiały. Poświęca tyle czasu ile trzeba, tłumaczy wszystko. Poszedłem do niego z kilkoma problemami i jestem bardzo zadowolony. Przemiły człowiek.

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy, ma czas dla pacjenta i na to by wszystko wytłumaczyć. Rzetelnie podchodzi do swojej pracy i nie demonizuje chorób. Jak coś nie jest poważne to nie straszy, uspokaja, wyjasnia że to nic takie. Trafnie stawia diagnozy i zapisuje leki, które faktycznie pomagają. Leczymy się u Pana doktora cała rodziną w tym 2 maluchów i zawsze z wizyty wracamy w pełni usatysfakcjonowani. Szczere polecam

takie powinno byc podejście do pacjenta

takie powinno byc podejście do pacjenta

Doktor poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzeba, a nawet więcej. Wszystko dokładnie tłumaczy. Ogląda z bliska. W razie potrzeby zleca dodatkowe badania. Omawia sposób leczenia. Jest czas na podzielenie się swoimi obawami. Choć wizyty i leczenie pochłaniają sporo pieniędzy polecam doktora, długo szukałam i koniec końców udało mi się znaleźć.