Polecam, doktor ma profesjonalne, a zarazem miłe podejście do pacjenta, jest szczegółowy i stara się dobrać jak najmniej inwazyjne metody leczenia, jeśli tylko jest to możliwe.

świetny specjalista! życzę sobie więcej takich lekarzy jak dr Szpiech. :) Moje dziecko po zabiegu jest Weselszym i zdrowszym dzieckiem . Pozdrawiam serdecznie i Wszystkiego dobrego życzę :)

Pozdrawiam serdecznie i Wszystkiego dobrego życzę :)

Byłam w gabinecie na Botox(kurze łapki i czoło),polecił mi jeszcze wypełniacz na bruzdy nosowe i opadniete kąty ust-rewelacja.Jestem tydzień po zabiegu wyglądam suupeer!!!. Mam 49 lat...tzn.miałam-teraz czuje się i wygłądam znacznie młodziej.Drogie panie polecam na prawdę warto.

bardzo dobry specjalista, rzeczowy i zaangażowany.Byłam u Pana doktora z chorym migdałem oraz w jego gabinecie medycyny estetycznej- pełen profesjonalizm, perfekcja z poczuciem humoru. Pan doktor udzielił mi wszelkich inform., odpowiedział na wszyskie pytania i dobrze doradził.!!! Polecam goraco wszystkim Panion chcącym poprawic swój wygląd i samopoczucie.

zna sie na rzeczy jest dobry jezeli chodzi o zabiegi ale czasem jest zbyt zajety i opryskliwy dla pACJENTOW KTORZY NIE CHODZA DO NIEGO PRYWATNIE

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Przemyśl"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTOMED - Poradnie Urazowo-Ortopedyczna, Preluxacyjna, Reumatologiczna i Leczenia Osteoporozy
ulica Basztowa 13
37-700 Przemyśl